Neler Yeni

Ryzen5 5500 RX6650XT sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
memecan pro
merhabalar bu sistemi almayı düşünüyorum fakat siteden pek emin değilim ilk defa hazır sistem alacağım baktığımda diğer sitelerde aynı sistem 20k üstü oluyor genelde bu sitede baya ucuz o yüzden pek güvenemedim bir de kasa ve psu iyi mi?

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Ensar Polat
merhabalar bu sistemi almayı düşünüyorum fakat siteden pek emin değilim ilk defa hazır sistem alacağım baktığımda diğer sitelerde aynı sistem 20k üstü oluyor genelde bu sitede baya ucuz o yüzden pek güvenemedim bir de kasa ve psu iyi mi?
Almadığıma pişmanım

BurakBek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Burak Bektaş
Almadığıma pişmanım

merhabalar bu sistemi almayı düşünüyorum fakat siteden pek emin değilim ilk defa hazır sistem alacağım baktığımda diğer sitelerde aynı sistem 20k üstü oluyor genelde bu sitede baya ucuz o yüzden pek güvenemedim bir de kasa ve psu iyi

Kardeşim bence alma site güvenirliği önemli itopya güvenilir hem bir çok 20K altı sistem mevcut kasaya gelir isek bence alma şöyle işlemci ekran kartına karşı zayıf buda dar boğaza sebeb olur sana tavsiyem bütçeni bi tık daha zorlayıp DDR5 bi sistem topla hem ileri dönük olur

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Rick Baba
Site güvenilir sistem güzel. Alabilirsin.

atiizdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Atilla
İşlemci 5600 almaya çalış. Ssd de lexar yaparsan olur.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan
Kardeşim bence alma site güvenirliği önemli itopya güvenilir hem bir çok 20K altı sistem mevcut kasaya gelir isek bence alma şöyle işlemci ekran kartına karşı zayıf buda dar boğaza sebeb olur sana tavsiyem bütçeni bi tık daha zorlayıp DDR5 bi sistem topla hem ileri dönük olur
tebilon güvenilir bu arada. Donanım arşivi dahil bir çok kanalla ortak sistem çıkarıyorlar.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
yunusemre
ıslemcıyı 5600 yapmanı onerırım ozellıkle fps oynuyorsan

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Berkay Aslan
Pch goat v4 u bekleyim mi yoksa bunu mu alayim sizce

Top Bottom