Neler Yeni

Rzyen 5 7600 soğutma

Bünyamina

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aral Dinç
65-70 derecede tutar.
merhaba sizin önerdiğiniz sistemi almıştım goose modeli çok memnunum teşekkürler ama bi sorum olacaktı bu 7600 bende de var kule tipi darkfreeze eski sistemimdekini taktım oyun içi 75-84 derece arası normalmidir ne yapbilirim voltaj düşürmelimiyim

Bünyamina

80+ Platinum
merhaba sizin önerdiğiniz sistemi almıştım goose modeli çok memnunum teşekkürler ama bi sorum olacaktı bu 7600 bende de var kule tipi darkfreeze eski sistemimdekini taktım oyun içi 75-84 derece arası normalmidir ne yapbilirim voltaj düşürmelimiyim
Hangi kule tipi fanı kullanıyorsunuz ? Termal macun sürdünüz mü ?
Kasanız havadar bir yerde mi ? Odanız kaç derece ?

THOR1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
poyraz donat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Darkfreeze fan boyu ve tek fan mı çift fan mı olduğu önemli genel olarak yani ben sıvı soğutma tercih ediyorum ama mükkemel sıcaklık değerleri sunan kule tipleri var eğer bütçem az diyorsanız ona yönelmeniz tavsiyem ancak bütçem çok diyorsanız net sıvı soğutma ama değiştirmeniz tavsiyem normal sıcaklık değerleri değil çünki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darkfreeze fan boyu ve tek fan mı çift fan mı olduğu önemli genel olarak yani ben sıvı soğutma tercih ediyorum ama mükkemel sıcaklık değerleri sunan kule tipleri var eğer bütçem az diyorsanız ona yönelmeniz tavsiyem ancak bütçem çok diyorsanız net sıvı soğutma ama değiştirmeniz tavsiyem normal sıcaklık değerleri değil çünki
Tabii bütçeniz var ise

Knick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
bilal damagcı
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aral Dinç

Tabii bütçeniz var ise
şuan bu takılı ne önerirsiniz ne yapmalıyım

THOR1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
poyraz donat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aral Dinç
Bütçeniz nedir

Hocam boşta 50 derece biraz fazla değilmi ben pc hocasından görmüştüm aynı işlemci oyunda 55 derece fln veriyodu?
normal derecelere düsecek en ucuz sıvı veya kule tipi ne ise onu tercih etmek isterim bütçe olarak değilde

THOR1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
poyraz donat
Evet arkadaşın önerdiği persleer kule tipine baka bilirsin çok iyi soğutması vardır oyunlarda 50-55 derece arası verir eğer çok yük aştına sokarsan hani render gibi fln max gördüğü derece 69 derece görmüştüm youtube de iyidir alınır F/P

Top Bottom