Neler Yeni

S-param güvende paramı yaptırmadı

Acil1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Yıldız
Arkadaşlar s-param güvende ile satis yaptım ürün bedeli onaylandıktan sonra iki hafta geçmesine rağmen hesabıma yatmadı nasıl bir yasal süreç izlemeliyim bilen varmı

Bünyamina

80+ Platinum
Arkadaşlar s-param güvende ile satis yaptım ürün bedeli onaylandıktan sonra iki hafta geçmesine rağmen hesabıma yatmadı nasıl bir yasal süreç izlemeliyim bilen varmı
Hesabına banka hesabı iban bilgilerini ekledin mi ?

Starlex

80+ Silver
İsim ile iban sahibinin ismi uyuşmazsa oluyor öyle veya papara ibanı atamazsın direk banka hesabının ibanını atıyorsun diye biliyorum sahibinden ile iletişime geç

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Yusuf Kaplan
Burada muhattabın sarı site. alıcı odemıstır buyuk ıhtımalle hesabında iban yoktur veya iban yerine papara gıbı hesapları ekledıysaen atmaz. isimler uyusmalı dıye bılıyorum. babanın annenın ibanını eklersen de atmazlar.

Top Bottom