Neler Yeni

S20 Fe snapdragon Türkiye de satışta mi ?

A.Cann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Can
Arkadaşlar herkese selamlar... Konu snapdragon olduğu icin islemciden açtım konuyu.

Sorum şu: Samsung s20 fe'nin hem snapdragon hem de exynos işlemcisi var. Biliyorsunuz ki exynos modelinde ciddi bir performans sorunu var. Ben snapdragon modelinden almak istiyorum ama Türkiye de var mı varsa nerelerde var ? ( Bursa) bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bir de mesela gittim mağazaya bana verdi telefonu. Ben nasıl anlayacağım snapdragon olduğunu ?

Lafı gereksiz uzatmış olabilirim yorumlarınızı bekliyorum...

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Arkadaşlar herkese selamlar... Konu snapdragon olduğu icin islemciden açtım konuyu.

Sorum şu: Samsung s20 fe'nin hem snapdragon hem de exynos işlemcisi var. Biliyorsunuz ki exynos modelinde ciddi bir performans sorunu var. Ben snapdragon modelinden almak istiyorum ama Türkiye de var mı varsa nerelerde var ? ( Bursa) bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bir de mesela gittim mağazaya bana verdi telefonu. Ben nasıl anlayacağım snapdragon olduğunu ?

Lafı gereksiz uzatmış olabilirim yorumlarınızı bekliyorum...
Evet var:

Samsung mağazasından veya teknoloji mağazalarından bulabilirsin elden alacaksan. (SM-G780G) diye geçiyor SD olan modeli.

A.Cann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler içim rahatladı şuan sağolun :)

Top Bottom