Neler Yeni

Yardım Samsung s20 Fe den İphone 11 Proya geçilir mi

TheRio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda bosnak
Selamlar arkadaşlar şuanda şubat ayından beri 4 aydır samsung s20 Fe(Snapdragon) kullanmaktayim Dayım iphone 11 pro ile takas edelim mi diye sordu benim de aklımda kaldı sizce s20Fe den ona gecmeli miyim s20 Fe de bazen güneş ışığı altında ekran parlaklığını kendisi çok kısıyor öyle bir problem var iphone 11 proya geçsem kac sene götürür telefonda oyun oynamıyorum fotoğraf çekmeyi seven birisiyim ve en önemlisi akıcı telefon kullanmak istiyorum s20 Fede 120 hz ekran var güzel iphone 11 pro da yok ama apple da akıcı telefon sizce ne yapmalıyım değer mi takas etmeye

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
11 Pro çok daha iyi S20 FE’den bir sorunu yoksa tabi ki takas yapılır

şahin doğan

80+ Platinum
dayının fikri değişmeden değiştir.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Ben olsam direkt değişirdim.

Ozmenio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Özmen
Selamlar arkadaşlar şuanda şubat ayından beri 4 aydır samsung s20 Fe(Snapdragon) kullanmaktayim Dayım iphone 11 pro ile takas edelim mi diye sordu benim de aklımda kaldı sizce s20Fe den ona gecmeli miyim s20 Fe de bazen güneş ışığı altında ekran parlaklığını kendisi çok kısıyor öyle bir problem var iphone 11 proya geçsem kac sene götürür telefonda oyun oynamıyorum fotoğraf çekmeyi seven birisiyim ve en önemlisi akıcı telefon kullanmak istiyorum s20 Fede 120 hz ekran var güzel iphone 11 pro da yok ama apple da akıcı telefon sizce ne yapmalıyım değer mi takas etmeye

Dayın fikrini değişmeden hemen değiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Bence de değiştirmelisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,048