Neler Yeni

S20fe aldım iyi mi yaptım kötü mü

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Sinan İ.
Bende 1 ay kadar önce aldım şarj konusunda çok tedirgin olma aldığın ilk 2 hafta baya hızlı biticek sonra sonra optimize oluyor sanırım daha iyi oluyor.
Hayırlı olsun.

Kontfire

80+ Silver
Dostum sarjı tam bir gün gitmiyor yoğun kullanımda ama o fiyata alınabilecek en iyi telefonu aldın

knfocus

80+
Bende 1 ay kadar önce aldım şarj konusunda çok tedirgin olma aldığın ilk 2 hafta baya hızlı biticek sonra sonra optimize oluyor sanırım daha iyi oluyor.
Hayırlı olsun.
Hocam zahmet olmazsa eğer bi ekran süresini ss atma şansınız var mı veya en düşük ne kadar aldığınız oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sarjı tam bir gün gitmiyor yoğun kullanımda ama o fiyata alınabilecek en iyi telefonu aldın
Gece çalışıyorum film video ig en fazla oyun oynamıyorum asla idare etmez mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nays direkt üye olabiliyorsun e-ticaret alışverişleri için maksimum 250₺ geri ödeme yapıyor keşke sende öyle alsaydın
Bilmiyordum ya

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Hayırlı olsun çok iyi seçim.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Sinan İ.
Ben çok kurcalamam telefonu sadece internette gezinirim oda çok fazla değil bu fiyata bundan daha iyi kamerası olan telefon olmadığı için aldım oyunla falan hiç işim yok.
Gün içinde şarj a takamıcağım için kablosuz şarj aleti aldım her akşam bırakıyorum üstüne şarjı %50 bile olsa.
Benim gibi fazla kurcalamassan 1buçuk 2 gün rahat götürür.

Top Bottom