Neler Yeni

S22 vs iPhone 12 2.el

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
Uzun süredir telefon araştırıyorum. Asıl istediğim telefon 120hz sahip bir iPhone fakat şu an bütçem yetmiyor. O süre boyunca da kaliteli bir cihaz kullanmak istiyorum. Tasarım ve kameraya önem veriyorum. S22 cok hoşuma gitti şu anda aklımda S22 alma fikri var çünkü ip12den altta kalır yanı yok sizce hangi telefonu almalıyım veya farklı bir öneriniz var mı? (S23FE onermenize gerek yok batarya ve güncellik dışında S22den üstün olduğunu düşünmüyorum+bütçe zorlamak istemiyorum.)

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.
Üstad bütçeyi zorla S23 nokta atışı yap derim ya. S22 batarya sorunu var, S23 Snapdragon gen2 işlemci ve oturmuş sistem.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,024
İsim
kadir
ileride değiştirme düşüncen varsa iPhone öneririm.
ikinci el olur dersen s23 bak güzel bi fiyata bulursan satarken de zorlanmazsın bahsettiğin iki cihazdan da çok çok daha iyidir.

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstad bütçeyi zorla S23 nokta atışı yap derim ya. S22 batarya sorunu var, S23 Snapdragon gen2 işlemci ve oturmuş sistem.
S23 çok iyi cihaz dediğin gibi keske alabilsem fakat sıfırına bütçem yetmiyor şu anlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

ileride değiştirme düşüncen varsa iPhone öneririm.
ikinci el olur dersen s23 bak güzel bi fiyata bulursan satarken de zorlanmazsın bahsettiğin iki cihazdan da çok çok daha iyidir.
Teşekkür ederim bir bakayım uyguna bulabilirsem olabilir zaten ikinci el almış olacağım için fiyatı da düşmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,266
Üyeler
157,052
Son üye
kspmhmt
Top Bottom