Neler Yeni

Yardım s23 Alıcam Pişman eder mi? ?

Palo DAYI

80+ Silver
Server kayıtta içi açılmıyor

S23u yi aldın bu yıl kullandın yıl başında tekrardan 4+4 ay kullanma hakkin oluyor yani şuan alırsan aralıksız seneye Eylül'de kadar kullanırsın Eylül'de de server kayıt yaptırırsın
pekı bu server kayıtta bendekı 3G detekleyen telefonun ımeı lını atttırsam s23ultrayı 5G olarak kullanamıyorum demı yanı telefon bazı ozellıklerını kaybedıyor

En İyi Cevap
3
S23 kullanıyorum memnunum.

Palo DAYI

80+ Silver

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Beyler butce 40k ya kadar cıkıyor Yd Iphone 15pro alıcaktım lakin yok esimdır 8ay kullan 4 ay kullanama cartı curtu derken s23 almaya karar verdım ay bası sıparıs gecmeyı dusunuyorum
Elımde 4 senelık m51 cıhaz var ondan gecıs yapıcam almısken guzel bısey alayım dıyorum
Bu telefonu kullanmıs ve halı hazırda kullanan kısıler deneyımlerını paylasabılırmı ?
telefondan beklentım kamera acısından uzmemesi ( ıos tarafında 14 pro ıle rakıp dıyolar )
Oyun oynamaıyorum fakat performans acısındanda okadar para vermısken ıyı olsun ıstıyorum
bıde ınstagram whatsapp gıbı uygulamalara foto veya vıdeo attıgınızda kalıte dusmesı oluyormu ?

( 40 K BUTCEYE ONU ALMA BU CIHAZ DAHA GUZEL DEDGINIZ TELEFONLAR VARSA ONERILERE ACIGIM )
42 bine tr s24 plus da güzel secenek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi işlemciden dolayı bazı arkadaşlar önermiyor

Palo DAYI

80+ Silver
42 bine tr s24 plus da güzel secenek

Tabi işlemciden dolayı bazı arkadaşlar önermiyor
2k daha koyamam cunku adaptoru falanda pahalı bıde o masraf cıkarıyor
ayırıca ıslemcısıne bende guvenemıyorum

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,802
İsim
kadir
27 bandına alınabilir cihaz fakat yerinizde olsam ip13 alırdım, tercih meselesi.
S22 kullandım çok yetersiz bir cihazdı, 2. el piyasası da ölü bunların bir tık.
Aktif olarak ip12 kullanıyorum memnunum.

Ilar

80+ Bronze
yd ürünlerde içi açılıp direnç değiştiriliyor bence hiç girme o işlere git garantili al kafan rahat olsun
Direnç değişimler isadece XİAOMİ markalı cep teelfonlarında oluyor, samsunglarda server kaydı yapılıyor. Hiçbir modelinde direnç değişme olayı yoktur

Palo DAYI

80+ Silver
27 bandına alınabilir cihaz fakat yerinizde olsam ip13 alırdım, tercih meselesi.
S22 kullandım çok yetersiz bir cihazdı, 2. el piyasası da ölü bunların bir tık.
Aktif olarak ip12 kullanıyorum memnunum.
ıp13 ıs yerınde bır abıde var telefonu bıraz kurcaladım kamera sı ıyı evet ama telefon 60hz bana kasıyor gıbı gelıyor ıphonelarda duz model alınmaz gıbı tabı hıc kullanmadım kullanan bırı daha ıyı bılır ama bana oyle gelıyorkı duz model alınmaz

Direnç değişimler isadece XİAOMİ markalı cep teelfonlarında oluyor, samsunglarda server kaydı yapılıyor. Hiçbir modelinde direnç değişme olayı yoktur
bu direnc degısımı tam olarak ne oluyor ?

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,802
İsim
kadir
ıp13 ıs yerınde bır abıde var telefonu bıraz kurcaladım kamera sı ıyı evet ama telefon 60hz bana kasıyor gıbı gelıyor ıphonelarda duz model alınmaz gıbı tabı hıc kullanmadım kullanan bırı daha ıyı bılır ama bana oyle gelıyorkı duz model alınmaz
yani bütçe meselesi tabii ki pro serileri daha iyi cihazlar.
120'ye alışıp 60'a geçilmesi ilk etapta zor, beni rahatsız etmiyor :D
ios'a alışmışız bide, diğerleri kalitesiz hissiyat veriyor bana.
tamamen tercih meselesi S23-24 serileri güzel cihazlar ama ben asla tercih etmem.

Palo DAYI

80+ Silver
yani bütçe meselesi tabii ki pro serileri daha iyi cihazlar.
120'ye alışıp 60'a geçilmesi ilk etapta zor, beni rahatsız etmiyor :D
ios'a alışmışız bide, diğerleri kalitesiz hissiyat veriyor bana.
tamamen tercih meselesi S23-24 serileri güzel cihazlar ama ben asla tercih etmem.
ıphoneların en ıyı tarafıda bu zaten sadece guven ve 2.el pıyasası :)

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Yavuz
Ben de s23 kullanıyorum Çok güzel telefon bu aralar bakmıştım 256 GB'ı en düşük 27,5'a kadar indi. S23 ultra'da 45'e kadar indi. Normalde ben de s23 Ultra yurt dışı alacaktım kaydı yasal yollarla olmadığı için caiz değilmiş vazgeçtim.

En İyi Cevap
3
pıl performansı nasıl ve ınstagram gıbı platformlara vıdeo foto falan atınca kalıte kaybı yasanıyormu ?
Kalite mevzusu çok öncedendi. Pilide inanılmaz iyi. Wi-fi dan bir şeyler izlerken pil gitmiyormuş gibi.

Palo DAYI

80+ Silver
Ben de s23 kullanıyorum Çok güzel telefon bu aralar bakmıştım 256 GB'ı en düşük 27,5'a kadar indi. S23 ultra'da 45'e kadar indi. Normalde ben de s23 Ultra yurt dışı alacaktım kaydı yasal yollarla olmadığı için caiz değilmiş vazgeçtim.
pekı pıl performansı nasıl
oyun oynamıyorum genelde sosyal medya takılırım 1gunu cıkarırmı
bıde ınstagrama filan vıdo foto atınca kalıte kaybı yasatıyormu ?

Kalite mevzusu çok öncedendi. Pilide inanılmaz iyi. Wi-fi dan bir şeyler izlerken pil gitmiyormuş gibi.
trendyoldan falanmı aldınız lınk paylasabılrımısınız suna akakcede a101de gozukuyor en ucuz :)

bıde bu ıdefıx var guvenılırmı acaba

Top Bottom