Neler Yeni

Yardım s23 Alıcam Pişman eder mi? ?

En İyi Cevap
3
pekı pıl performansı nasıl
oyun oynamıyorum genelde sosyal medya takılırım 1gunu cıkarırmı
bıde ınstagrama filan vıdo foto atınca kalıte kaybı yasatıyormu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

trendyoldan falanmı aldınız lınk paylasabılrımısınız suna akakcede a101de gozukuyor en ucuz :)

bıde bu ıdefıx var guvenılırmı acaba
Bu fiyat şaka mı? amazonda 29.3 almıştım 1 ay önce ben aldıktan sonra 27lere kadar indi :(

Palo DAYI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ben 7 ay s23 kullandım ardından s23u yurt dışı aldım 3.5 aydır kullanıyorum. s23 ile ultra arasında günlük kullanımda neler farklı onu anlatayım;
bence s23 gayet yeterli ama s23 ultra dikkat çekici tasarımı, kalemi, ve ekran boyutu ile beni cezbetti pil ömrü olarak da s23 de ortalama 6 saat ekran süresi alırken ultrada bu süre 8.5 saate çıktı bence kayda değer bir fark. kamera konusunda fark edilir bir fark var ama ikisi de çok iyi. totalde geçtiğim için mutluyum iyi ki geçmişim diyorum. kayıt konusunda donanımsal olarak ellenmeyip sadece yazılım ile server kayıt atılıyor fiyatları 100-150 dolar civarı olması lazım. ben s23 ultra yd öneririm.

Palo DAYI

80+ Silver
ben 7 ay s23 kullandım ardından s23u yurt dışı aldım 3.5 aydır kullanıyorum. s23 ile ultra arasında günlük kullanımda neler farklı onu anlatayım;
bence s23 gayet yeterli ama s23 ultra dikkat çekici tasarımı, kalemi, ve ekran boyutu ile beni cezbetti pil ömrü olarak da s23 de ortalama 6 saat ekran süresi alırken ultrada bu süre 8.5 saate çıktı bence kayda değer bir fark. kamera konusunda fark edilir bir fark var ama ikisi de çok iyi. totalde geçtiğim için mutluyum iyi ki geçmişim diyorum. kayıt konusunda donanımsal olarak ellenmeyip sadece yazılım ile server kayıt atılıyor fiyatları 100-150 dolar civarı olması lazım. ben s23 ultra yd öneririm.
pekı bu server kayıtta baksa bır cıhaza ait ımeı vermem lazım demı
elımde eskı bır cıhaz var 3G desteklıyor bunu s23 ultraya attırsam 5G de kullanamıyorum galıba oylede bır durum varmıs yanı telefon bazı ozellıklerını kaybedıyormus
bıde bu server kayıtı her telefoncu yapabılırmı yada kıme yaptırabılırım ve cıhazı sahıbınden uzerındemı aldınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
pekı bu server kayıtta baksa bır cıhaza ait ımeı vermem lazım demı
elımde eskı bır cıhaz var 3G desteklıyor bunu s23 ultraya attırsam 5G de kullanamıyorum galıba oylede bır durum varmıs yanı telefon bazı ozellıklerını kaybedıyormus
bıde bu server kayıtı her telefoncu yapabılırmı yada kıme yaptırabılırım ve cıhazı sahıbınden uzerındemı aldınız ?
sahibindenden bulup aldım. 3g cihazın imesi atılsa bile 4.5g kullanabilirsiniz ama sadece samsung cihazın imeisi mi ne olması lazımdı yanlışda olabilir emin değilim. sahibindende direkt kayıt edip satanlar da var onlarda değerlendirilebilir.

Palo DAYI

80+ Silver
sahibindenden bulup aldım. 3g cihazın imesi atılsa bile 4.5g kullanabilirsiniz ama sadece samsung cihazın imeisi mi ne olması lazımdı yanlışda olabilir emin değilim. sahibindende direkt kayıt edip satanlar da var onlarda değerlendirilebilir.
elımdekı eskı cıhaz samsung hocam onda sorun yok
dedıgınız gıbı drek kayıtlı ılanlarda war ama sanırım ımeılı alınan telefon bırdaha kullanılmaması lazım aksı takdırde 2 cıhazda cöp olur o yuzden guvenemıyorum o ılanlara
bırde sımdı 4+4 8 olayı sızde yok demı cunku server kayıt yaptırdınız ve dıledıgınız gıbı kullanabılıyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
elımdekı eskı cıhaz samsung hocam onda sorun yok
dedıgınız gıbı drek kayıtlı ılanlarda war ama sanırım ımeılı alınan telefon bırdaha kullanılmaması lazım aksı takdırde 2 cıhazda cöp olur o yuzden guvenemıyorum o ılanlara
bırde sımdı 4+4 8 olayı sızde yok demı cunku server kayıt yaptırdınız ve dıledıgınız gıbı kullanabılıyorsunuz
ben daha yaptırmadım 4 ay sonra yaptıracağım o yüzden çok fazla bilgim yok. @Yavuz Sultan Selim hocam attırmıştı konusu burada;

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Yavuz
pekı pıl performansı nasıl
oyun oynamıyorum genelde sosyal medya takılırım 1gunu cıkarırmı
bıde ınstagrama filan vıdo foto atınca kalıte kaybı yasatıyormu ?

trendyoldan falanmı aldınız lınk paylasabılrımısınız suna akakcede a101de gozukuyor en ucuz :)

bıde bu ıdefıx var guvenılırmı acaba
Idefix güvenilir. Pil koruması açıkken yetmiyordu kapattım şuan gayet yetiyor.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
S23 de ısınma sorunu var onun dışında bir sıkıntısı yok her oyunu en yüksek ayarda oynarsın ama 1 2 saate tutulamıcak hale geliyor genshinde mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
S23 de ısınma sorunu var onun dışında bir sıkıntısı yok her oyunu en yüksek ayarda oynarsın ama 1 2 saate tutulamıcak hale geliyor genshinde mesela.

pubg mobile denemek için girmiştim 45 dereceyi geçince fps 90 dan otomatik 48 e düşüyordu ama ultrada 40 derece üstünü görmedim hiçbir zaman fps i kısıtlamadı. oyun için ya da ısınmayan bir cihaz isteniyorsa kesinlikle ultra alınmalı. s24 serisi s23 den bile fazla ısınıyor ve pilleri daha büyük olmasına rağmen ekran süreleri daha az. oyun için ya s23 ultra ya da s24 ultra alınmalı.

Palo DAYI

80+ Silver
yaklasık 1 senedır mobılde oyun oynamıyorum pc oldugu ıcın keyıf vermıyor :)

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Tayfun Yılmaz
S23 kullanıyorum pil performansı ortalamaya vurursak 6-7 saat ekran açık kalma süresine sahip, günü çok rahat çıkartıyor.Bazen ekran açık kalma süresini 5.30 saat bazen 7.40-8.30 saat gördüğüm oluyor. Kamera ve sosyal medya performansına gelirsek kayıp olmuyor, bir çok kez sosyal medyaya fotoğraf ve video yükledim ve ne görüyorsam aynı oydu.

S23 kullanıyorum pil performansı ortalamaya vurursak 6-7 saat ekran açık kalma süresine sahip, günü çok rahat çıkartıyor.Bazen ekran açık kalma süresini 5.30 saat bazen 7.40-8.30 saat gördüğüm oluyor. Kamera ve sosyal medya performansına gelirsek kayıp olmuyor, bir çok kez sosyal medyaya fotoğraf ve video yükledim ve ne görüyorsam aynı oydu.
Bir de kullanıma göre ısınma durumu değişiyor ama çok ciddi bir ısınma görmüyorum.

Palo DAYI

80+ Silver

Bir de kullanıma göre ısınma durumu değişiyor ama çok ciddi bir ısınma görmüyorum.
tessekurler hocam
yd mıydı cıhaz acaba

Top Bottom