Neler Yeni

Çözüldü✓ s23 bluetooth sorunu

BOZKANLI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
beytullah özkanlı
Arkadaşlar bir S23 kullanıcısıyım, Bluetooth klayve bağladığım zaman (HP compact 350) 1-2 dakika sonra çalışmayı bırakıyor (ama hala bağlı gözüküyor).bunun klavye özelinde olduğunu düşüp klavyeyi bir kenara atmıştım. Ama bugün buna benzer bir sorunu PS4 kontrolcüde de yaşadım, analoglar çalışıyor ama diğer hiçbir tuş etkileşime geçmiyor, cihazı kapatıp açtığım zaman her iki cihazda kısa süreliğine normal çalışıyor ama sonrasında tekrar aynı sorunu yaşıyorum. Bu arada aynı telefonda Watch 4 saat ve Jabra 75t kullanıyorum onlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Bu konuyla ilğili bilgi sahibi olan ya da daha önce yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

BOZKANLI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
beytullah özkanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knox un bir programı var klavyeye barcode okuyucu ekletlsl eklemeye yarıyordu ama anladığım kadarıyla arka fondada telefonuma eklenen tüm cihazları(bluetooth yada kablolu) denetleyip onlarında barcode okuyucumu değilmi diye kontrol ettiğini ve bu yüzdende çalışmalarını engellediğini düşündündüm proğramı kaldırdım düzeldi belki ayarlada bi çözümü vardı ama uğraşmadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,209
Üyeler
150,042
Son üye
keremq_0
Top Bottom