Neler Yeni

S23 Fe 256 vs s22 128

Jeeareen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Yeşil
Merhaba arkadaşlar. Yeni telefon alacağım samsungun s serisi düşünüyorum gerek buds 2 sahibi olduğumdan gerekse tanıdıklarımdaki samsungların çok hoşuma gitmesinden dolayı.
Aşağı yukarı 21 22 bin tl bütçem var o fiyata da en iyi s22 ve s23 fe yi bulabildim. ama bir türlü karar veremiyorum hangisinin daha iyi olduğuna.

bana göre
s23 fe deki eksiler:
  1. Çok kalın çerçeve
  2. malzeme kalitesi (gerek gorilla 5 gerek çerçeve)
  3. parmak izi sensörünün optik olması
s22 deki eksiler:
  1. Batarya ve ısınma sorunu(aydınlatırsanız sevinirim)
  2. bilmiyorum sıkıntı olur mu ama 256 yerine 128 deoplama
s23 fe de ısınma ve batarya durumu nasıl?kullanan veya bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. günlük oyun oynamam şöyle haftada 1 felan girerim. laptobum var zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca s23 fe yi samsung dan öğrenci indirimiyle alacağım s22 ise hepsiburada veya amazon

txtichi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha
Hocam ben bu işlerle ugrasiyorum o butce ile ikinci el 1 2 aylik s23 bulabilirsin faturali garantili biseyler dolap vs da bulabilicegine eminim gayet te deger hem s22 den hemde fe den yuksek birsey almis olursun rahatlikla bulabilicegine eminim 21k 22k ya

Jeeareen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Yeşil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xiaomi 13t ye bakın hocam

biraz bütçeyi aşıyor ama
hocam şahsen bi xiaomiye o kadar para vermem

Hocam ben bu işlerle ugrasiyorum o butce ile ikinci el 1 2 aylik s23 bulabilirsin faturali garantili biseyler dolap vs da bulabilicegine eminim gayet te deger hem s22 den hemde fe den yuksek birsey almis olursun rahatlikla bulabilicegine eminim 21k 22k ya
bizim millete güvenemiyorum elin almanından ingilizinden 2. el alırım türkten almam

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,716
İsim
Emre siyah

bizim millete güvenemiyorum elin almanından ingilizinden 2. el alırım türkten almam
xioamiye o kadar para vermem derken kötü bir marka mı xiaomı ?

txtichi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha

Bende 2.el olarak 16k ya aldim dolap gayet guvenilir saticinin sizi baska mecraya cekmedigine dikkat edin ve dogrudan dolap uzerinden alin kargoyu bir telefonla video ceker acin hicbir sorun yasamassiniz sorun cikarsa hemen iade edersiniz

xioamiye o kadar para vermem derken kötü bir marka mı xiaomı ?
Evet xiaomi berbat bir marka uzak durulmasini tavsiye ederim ozellikle oyun icin hayatta alinmaz max 2 2.5 yil omru vardir ilk xiaomi alanlar hep performanstan ovunurler ama cok gordum sonrasinda satip bidaha almayanlari degmez

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,716
İsim
Emre siyah
Bende 2.el olarak 16k ya aldim dolap gayet guvenilir saticinin sizi baska mecraya cekmedigine dikkat edin ve dogrudan dolap uzerinden alin kargoyu bir telefonla video ceker acin hicbir sorun yasamassiniz sorun cikarsa hemen iade edersiniz

Evet xiaomi berbat bir marka uzak durulmasini tavsiye ederim ozellikle oyun icin hayatta alinmaz max 2 2.5 yil omru vardir ilk xiaomi alanlar hep performanstan ovunurler ama cok gordum sonrasinda satip bidaha almayanlari degmez
4 yıldır xiaomi kullanıcısı olarak garip buldum tercih sizin tabii ki

txtichi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha
4 yıldır xiaomi kullanıcısı olarak garip buldum tercih sizin tabii ki
Çok sorunlu bir telefon ozellikle zaten x serileri şahsen nefret ederim tr disinda diyer ulkelerde yuzune bile bakilmiyor alsam alsam 14 alirsin bi ona deger

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Grimes
S22 batarya süresi açısından ileride çok sıkıntı yapacaktır. S23 FE daha mantıklı.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Hocam birkaç aydır S23 FE kullanıyorum, S22 ye tercih edilebilir. Kamerada beni tatmin ediyor. Ekran sürem 6-7 saat, daha iyi olabilirdi. Pil %5 olduğunda %1 bile değil aslında direkt bitiyor. 1-2dk sürmüyor ona dikkat etmek gerekecek. Arkadaşların dediği gibi temiz s23 alınabilir ama istemiyorsanız s22 ve s23 fe arasında s23 fe derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,843
Üyeler
151,618
Son üye
hüsrevaga
Top Bottom