Neler Yeni

S23 kılıf önerisi(spigen nedir?)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Bütçe
500
Bugün s23 aldım
(plus ya da ultra değil düz s23)
Kılıf ve ekran koruyucu almam lazım fakat ben en son 5 sene önce ekran koruyucu ve kılıf almıştım fiyatların bu kadar uçtuğunun farkında değildim. Bu aralar araştırdığımda spigen markalı kılıfları sürekli görüyorum ve önereni de çok. Neden peki spigen?
Ayrıca önerebileceğiniz uygun fiyatlı s23 kılıf var mı?
Ekran koruyucu samsung mağazasından taktıracağım 200tl ye takıyorlarmış diye duydum umarım öyledir.

BabaVoss7

80+ Silver
Kral internette tipini beğendiğin yüz liralık şeyi al gitsin. He iyi korusun kaba olsun dersen spigen markasından armor benzeri kılıflar alabilirsin. Ama genel olarak aynı ley yani markaya para vermekten pek farkı yok. Şubatta s23 aldım 70tlye kılıf aldım hala onlayım taş gibi kılıf yani. Prk farketmez o yüzden. Senin zevkine kalmış

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Hocam 200 tl ye ekran koruyucu taktırma, bende de o mantık vardı orjinal olsun kaliteli olsun ama gerek yok o kadar hepsi aynı, spigen bir kılıf markası ve kaliteli bir marka telefonları darbelere ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı ve sağlam bir yapı sağlıyor

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral internette tipini beğendiğin yüz liralık şeyi al gitsin. He iyi korusun kaba olsun dersen spigen markasından armor benzeri kılıflar alabilirsin. Ama genel olarak aynı ley yani markaya para vermekten pek farkı yok. Şubatta s23 aldım 70tlye kılıf aldım hala onlayım taş gibi kılıf yani. Prk farketmez o yüzden. Senin zevkine kalmış
Benim de kafama yatan o 309tl'ye güzel bi kılıf buldum link: https://ty.gl/63pj9gpozg
Ekran koruyucu için ne yaptın reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman normal bir kılıf alıp camı spigen almak daha mantıklı

Mert

80+ Silver
Spigen dosttur, spigen kardeşliktir :) Genel olarak kılıfları belli bir kalitenin üzerinde. iPhone 15 için Spigen kılıf aldım, açıkçası fiyat farkına değer bir kalite farkı var mı emin değilim. Ben keşke demektense iyi bir tane alayım diyerek aldım, bir problem yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
bu ürünü kesinlikle öneririm ne elinden kayar nede hasar alır mükkemmel bir ürün eski telefonumdada bu marka modeldi kılıfım s23+ a geçtim bundada kullanıyorum. ( ama bu satıcıdan almadım, ve fiyatı cidden iyi hak ediyor )

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Kaan
Hocam 200 TL ye ekran koruyucu taktırma
Hocam ekran koruyucu da biraz paraya kıyabilir bence çünkü bazılarında sensor okumuyor benim s22 de mesela oldu babam ucuz diye taktırmış parmak izi okumuyor parmağımı

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Hocam ekran koruyucu da biraz paraya kıyabilir bence çünkü bazılarında sensor okumuyor benim s22 de mesela oldu babam ucuz diye taktırmış parmak izi okumuyor parmağımı
Tabi ki hocam ona dikkat etmek lazım ama satışını da biliyorum 1 tl ye geliyor belki 200 tl ye satıyorlar, 50 60 tl ye takılır bende de fe modeli var

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Kaan
Tabi ki hocam ona dikkat etmek lazım ama satışını da biliyorum 1 TL ye geliyor belki 200 TL ye satıyorlar, 50 60 TL ye takılır bende de fe modeli var
işte babamda 50tlye takmış yani kafayı yiyecektim evde sensör çalışmıyor dedim bari biraz kullanayım

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
işte babamda 50tlye takmış yani kafayı yiyecektim evde sensör çalışmıyor dedim bari biraz kullanayım
Hocam kusura bakma güldüm pp de anlık olarak görülünce cmwlxlsldl
Bende taktım sıkıntı olmadı ya cam da sıkıntı var ya da s23 serisi ve modellerin de o sıkıntı oluyor olabilir. Hiç riske girmeyeyim diyorsa taktırsın 200 tl ye

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Kaan
Hocam kusura bakma güldüm pp de anlık olarak görülünce cmwlxlsldl
Ya babam getirdi telefonu parmak izine baktım aynı ppdeki gibi oldum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende taktım sıkıntı olmadı ya cam da sıkıntı var ya da s23 serisi ve modellerin de o sıkıntı oluyor olabilir. Hiç riske girmeyeyim diyorsa taktırsın 200 TL ye
Babam bir şeyi ucuz görürse bu en iyisidir diyor keşke yanında gitseydim ya

Top Bottom