Neler Yeni

S23 Plus alınır mı düşünceleriniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 4 yıldır kullandığım Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonumu artık hafızası ve kamerasının yetersizliği ve ömrünün geçtiğini düşünmem sebebiyle değiştirmek istiyorum. İlk incelemelerimde Samsung Galaxy S23+ çok güzel göründü gözüme. S23 Batarya ve boyut olarak ufak, S23 ultra ise şekil olarak kötü geldiği için 23+ düşünüyorum, baya da hoşuma gidiyor. Alınır mı, herkes iPhone al falan diyor ama gidip 60-70k lira vermek pek akıl kârı gelmiyor, ekstra çok çok aşırı o fiyatı hak edecek özellikleri de olduğunu düşünmüyorum zaten. S23+ alınır diyorsanız sizce Şubat Mart gibi 24 modelinin çıkmasını beklemeli miyim, belki daha iyi özelliklerle çıkabilir ayrıca 23 modellerinin fiyatlarında da ucuzlama olabilir o dönemde

Mert

80+ Silver
Asıl S23+ benim gözümde fiyatını hak etmiyor. Alınacaksa S23 alınmalı, 30K üstü verilecekse 15/15pro/15PM alınmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asıl S23+ benim gözümde fiyatını hak etmiyor. Alınacaksa S23 alınmalı, 30K üstü verilecekse 15/15pro/15PM alınmalı.
30k üstü verilecekse derken 15 almak için bi 40k daha koymak lazım üstüne farkındasın demi hocam .d 37 ona vereceğine 45 şuna ver der gibi demişsin, S23 ekranı çok ufak, o yüzden tercih etmedim ama bu iPhone 15'lerin ne fazlası var ya tam olarak S23+'ın üstüne 40k koymayı uygun gösterecek kadar?

BabaVoss7

80+ Silver
alınır kral. bende aynı telefondan düz s23 e geçtim. tavsiye ederim. bence de düz s23 daha mantıklı. ama büyük istiyorsanız plus iyidir. fiyat farkına değermi tartışılır. ama ekranı o kadar ufak değil emin ol. ekran oranı çok olduğunddan note 8prodan geçince baende pek yabancılama olmadı tabi bu değişir kişiye göre

Mert

80+ Silver
30k üstü verilecekse derken 15 almak için bi 40k daha koymak lazım üstüne farkındasın demi hocam .d 37 ona vereceğine 45 şuna ver der gibi demişsin, S23 ekranı çok ufak, o yüzden tercih etmedim ama bu iPhone 15'lerin ne fazlası var ya tam olarak S23+'ın üstüne 40k koymayı uygun gösterecek kadar?
iPhone 15 güncel olarak 50k. S23 Plus ile neredeyse aynı fiyat. iOS ve değer kaybı konusunda çok daha avantajlı. Diğer konular tartışmaya açık.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 4 yıldır kullandığım Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonumu artık hafızası ve kamerasının yetersizliği ve ömrünün geçtiğini düşünmem sebebiyle değiştirmek istiyorum. İlk incelemelerimde Samsung Galaxy S23+ çok güzel göründü gözüme. S23 Batarya ve boyut olarak ufak, S23 ultra ise şekil olarak kötü geldiği için 23+ düşünüyorum, baya da hoşuma gidiyor. Alınır mı, herkes iPhone al falan diyor ama gidip 60-70k lira vermek pek akıl kârı gelmiyor, ekstra çok çok aşırı o fiyatı hak edecek özellikleri de olduğunu düşünmüyorum zaten. S23+ alınır diyorsanız sizce Şubat Mart gibi 24 modelinin çıkmasını beklemeli miyim, belki daha iyi özelliklerle çıkabilir ayrıca 23 modellerinin fiyatlarında da ucuzlama olabilir o dönemde
Samsunglarda plus modelleri pek tutulmuyor. Alınacaksa ya düz modeli yada ultra modeli alınmalı. S23+ plusa 37 38k vereceğinize bana kalırsa sıfır İPhone 13 alın hem İler de değer kaybınız olmaz hemde daha uzun ömürlü olur. S24 serisi çıktıktan sonra s23 serisi elbet değer kaybına uğrayacak Samsung’un en kötü yanı da bu zaten.

Golf 4 R32

80+ Silver
Alınır ve fiyatına da değer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsunglarda plus modelleri pek tutulmuyor. Alınacaksa ya düz modeli yada ultra modeli alınmalı. S23+ plusa 37 38k vereceğinize bana kalırsa sıfır İPhone 13 alın hem İler de değer kaybınız olmaz hemde daha uzun ömürlü olur. S24 serisi çıktıktan sonra s23 serisi elbet değer kaybına uğrayacak Samsung’un en kötü yanı da bu zaten.
Hocam benim daha sonradan telefonu satmak gibi niyetim yok, götürdüğü yere kadar götürür beni sonrasında aileden birisine veririm onlar kullanır. Değer olayı pek mühim değil benim için yani

xTURANN

80+ Silver
Ben anlamıyom millet parayı nerden buluyo, belki henüz çalışmadığım için param yoktur bilmiyorum :D

Şaka bir yana, S23 Serisinin aşığı biri olarak, S23 - S23 Plus'ı her yerde öneriyorum. Çünkü her şey ortada. Donanım olarak iPhone'dan daha iyi olsa da Yazılımsal kısma girdiğimiz zaman IOS İşletim sistemi gerçekten çok iyi. Yazı fontu bile Android'i geçer.
Bütçene sıkıntı yaratmayacaksa S23 Plus tabii ki alınır ama S23'te gayet başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökdeniz KARAKAŞ
Hocam iPhone geçmek gibi pek niyetim yok, bu kadar çok tercih edilmesine karşın o denli bi ayırt edici özelliği de olduğunu düşünmüyorum. Evet kamerası belli oranlarda iyi, işlemcisi falan filan değeri de düşmüyor ama değer olayı çok önemli değil benim için, sonradan satma gibi niyetim yok, S23+'in da kamerası bence çok iyi, iPhone'dan geri kalır gibi değil. iPhone'ların şarjı da genelde sıkıntılı zaten, işlemci falan filan yönünde de güçlü bi telefon. Neden iPhone'a bu kadar bağımlı insanlar anlamıyorum, sebeplerini söyler misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben anlamıyom millet parayı nerden buluyo, belki henüz çalışmadığım için param yoktur bilmiyorum :D

Şaka bir yana, S23 Serisinin aşığı biri olarak, S23 - S23 Plus'ı her yerde öneriyorum. Çünkü her şey ortada. Donanım olarak iPhone'dan daha iyi olsa da Yazılımsal kısma girdiğimiz zaman IOS İşletim sistemi gerçekten çok iyi. Yazı fontu bile Android'i geçer.
Bütçene sıkıntı yaratmayacaksa S23 Plus tabii ki alınır ama S23'te gayet başarılı.
Hocam komando astsubayım, rezilliğini fazlasıyla çekiyoruz, her ne kadar bu rezilliğe eşdeğer olmasa da Türkiye standartlarının üstünde kazanıyorum. 15 Pro Max de alırım direkt ama yani canımı hiçe sayarak kazandığım parayı bi telefona gömmek biraz abes geliyo gözüme, aynı fiyat ya da yakın olsa eyvallah dicem, iOS farkı değer de yani uçurum var arada

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver
Hocam iPhone geçmek gibi pek niyetim yok, bu kadar çok tercih edilmesine karşın o denli bi ayırt edici özelliği de olduğunu düşünmüyorum. Evet kamerası belli oranlarda iyi, işlemcisi falan filan değeri de düşmüyor ama değer olayı çok önemli değil benim için, sonradan satma gibi niyetim yok, S23+'in da kamerası bence çok iyi, iPhone'dan geri kalır gibi değil. iPhone'ların şarjı da genelde sıkıntılı zaten, işlemci falan filan yönünde de güçlü bi telefon. Neden iPhone'a bu kadar bağımlı insanlar anlamıyorum, sebeplerini söyler misin

Hocam komando astsubayım, rezilliğini fazlasıyla çekiyoruz, her ne kadar bu rezilliğe eşdeğer olmasa da Türkiye standartlarının üstünde kazanıyorum. 15 Pro Max de alırım direkt ama yani canımı hiçe sayarak kazandığım parayı bi telefona gömmek biraz abes geliyo gözüme, aynı fiyat ya da yakın olsa eyvallah dicem, iOS farkı değer de yani uçurum var arada
S23 ya da S23 Plus alın, rahatınıza bakın komutanım. Allah yardımcınız olsun, her türlü konuda. Uyurken de, nöbet tutarken de, görevde de.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca

S21 serisine kadar hep Samsung kullandım daha sonra İPhone geçtim. İnsanların İPhone tercih etmesin deki en büyüm sebep değerinin düşmemesi çeyrek altın gibi. 2019 yılında çıkmış İPhone 11 Şuan 20 k civarına satılırken s21 13 14 civarına zor satılıyor bu bir örnek. Güncelleme desteği ve daha uzun ömürlü olması. Hala güncelleme almayan iPhone 6 yı kullanan insanlar var. Android cephesinde eski telefonlara bakın kasılıyor. Sosyal medya olayı da var insanların iPhone tercih etme olayında. Video ve Story de video yüklemeler de bozulma olayları androidde sıkıntı gerçi Samsung anlaşma yapmış diyorlar ama ne derece doğru bilmiyorum kullanmadığım için. Satış sonrası müşteri memnuniyeti de var elbette iphonenin tercih edilmesi konusunda. Örnek veriyorum şuan alacağın iPhone 13 ü 3 yıl kullan sattığın da 23+ alır üstüne de paran kalır belkide s24 alabilirsin ama Samsung da öyle bir durum yok sürekli değer kaybı. Zaten zor şartlarda paza kazanılıyor bu ülke de o kadar para verdiğiniz ürünün değer kaybetmesi insanı üzer o yüzden de insanlar bende dahil iPhone ye yöneliyor

umit88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
1 ay s23 ultra kullandim (yd) sonra takasla s23 e ( yi )gectim , sarz ekran kamera olarak ultra cok onde ama s23 cok pratik ve telefon cok fazla kullanilmiyorsa yeterli bir bataryaya sahip. Ben s23 u bikac yil kullanmayi dusunuyorum. Tum bunlarla beraber iphone x i ilk ciktiginda 6000 e almistim hala kullaniliyor ekran degisti pil degisti face id bozuldu ama hala takir takir calisiyor meret ve satip suan ortalama bir telefon alinabilir hala, iphone x in muadili samsung s8 in ayni durumda olmasi bence mumkun degil.
Gene de suan uzerine 25 bin verip iphone almak istemedim keza iphone x aldigim zaman s8 e gore fazladan verdigim parayla dolar alip bir koseye koysam suan neler alabilecegim malumunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,108
Üyeler
154,182
Son üye
egenayir
Top Bottom