Neler Yeni

Yardım S23 Şarj Soketi Temassızlık Yapıyor

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
Arkadaşlar telefonu aldığımdan beri şarja takınca Bi temassızlık oluyor ama telefon şarj oluyo.Bu sorun kablodandır diye düşündüm fakat şarj soketinden kaynaklı olduğunu fark ettim.Telefonu sıfır aldım.Garantiye gönderdiğimde soket değişimi falan garanti kapsamaz diyorlar.Sıfır cihazda bu sorun ilk açtığımdan beri var.Değişim yaptıklarında ücret ne kadar olur bilen var mı? Ve telefona ihtiyacım olduğundan garanti de ne kadar süre kalır?

NightWish2434

80+ Silver
Arkadaşlar telefonu aldığımdan beri şarja takınca Bi temassızlık oluyor ama telefon şarj oluyo.Bu sorun kablodandır diye düşündüm fakat şarj soketinden kaynaklı olduğunu fark ettim.Telefonu sıfır aldım.Garantiye gönderdiğimde soket değişimi falan garanti kapsamaz diyorlar.Sıfır cihazda bu sorun ilk açtığımdan beri var.Değişim yaptıklarında ücret ne kadar olur bilen var mı? Ve telefona ihtiyacım olduğundan garanti de ne kadar süre kalır?
1 hafta yatar ver garantiye yapsın

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Benden samsung a52 icin batarya ekran sarj wifi bluetooth soketi icin para istememisti hemde 6 aylik falandi telefon sanmiyorum para isteceklerini

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
s21fe var aynı sorundan 2 kez gitti 3 4 ayda bir tekrar ediyor sorun en sonuncuda şarj yerini komple değiştirdikleri yazıyorduk 3 4 aya belli olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama benim yaptığım bir şeyden kaynaklı değil.Kutusundan böyle çıktı.
Garanti yapar fakat kutusundan böyle çıktıysa neden iade yapmadın ?

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
s21fe var aynı sorundan 2 kez gitti 3 4 ayda bir tekrar ediyor sorun en sonuncuda şarj yerini komple değiştirdikleri yazıyorduk 3 4 aya belli olur

Garanti yapar fakat kutusundan böyle çıktıysa neden iade yapmadın ?
kablodan kaynaklı diye düşündüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet berk
dostum sonuç ne oldu? bende de s23 var bugü gönderdim. benimkinde kutudan çıkınca böyle bir şey yoktu bugün şarj kablosunun soket yuvasına girmediğini fark ettim. İttiriyorum ama girmiyor sanki bir şeye takılıyor gibiydi. içini üfledim minik bir fırça ile temizlemeye çalıştım ama yok. type c nin ucu sokete tam girmiyor. sana kullanıcı hatası mı dediler? para istediler mi? kaç günde eline ulaştı?

kablodan kaynaklı diye düşündüm
dostum sonuç ne oldu? bende de s23 var bugü gönderdim. benimkinde kutudan çıkınca böyle bir şey yoktu bugün şarj kablosunun soket yuvasına girmediğini fark ettim. İttiriyorum ama girmiyor sanki bir şeye takılıyor gibiydi. içini üfledim minik bir fırça ile temizlemeye çalıştım ama yok. type c nin ucu sokete tam girmiyor. sana kullanıcı hatası mı dediler? para istediler mi? kaç günde eline ulaştı?

serdar67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar
Arkadaşlar telefonu aldığımdan beri şarja takınca Bi temassızlık oluyor ama telefon şarj oluyo.Bu sorun kablodandır diye düşündüm fakat şarj soketinden kaynaklı olduğunu fark ettim.Telefonu sıfır aldım.Garantiye gönderdiğimde soket değişimi falan garanti kapsamaz diyorlar.Sıfır cihazda bu sorun ilk açtığımdan beri var.Değişim yaptıklarında ücret ne kadar olur bilen var mı? Ve telefona ihtiyacım olduğundan garanti de ne kadar süre kal
Benim elimdeki Cihaz 3 aylık Telefonu şarja takıp bırakıyordum lakin şarja takılı iken temazsızlık oldugunu fark ettim sonra kabloyu filan degiştirim yine aynı problem sanırım garantiye göndericem.
Model S23

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış Okçu
dostum orjinalinden farklı ama kaliteli bi type c denedin mi ?

Top Bottom