Neler Yeni

Android s24 alınır mı plus ya da ultraya mı yönlenmeli

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
Bütçe
30000
amazon easycep kampanyasından faydalanıp s24 almayı düşünüyorum. şu anki telefonum s20fe snapdragon 256 gb. normalde 5k veriyorlar ek destekle 10k civarı oluyor. küçük telefon sevdiğim için buna yönelmeyi düşünüyorum. sizce alınır mı yoksa daha fazla para biriktirip plus ya da ultrayı mı yönlenmeliyim? aslında ilk başta aklımda onlar vardı fakat dediğim gibi ekran boyutunu mağaza test edince vazgeçtim.

Yusufg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Düz s23 kullanıyorum günlük kullanımda rahat rahat yetiyor şarjı bir gün yetiyor. Zaten kamerası falan güzel çok anlatmaya gerek yok. S24 çok üstün değil s23 den ama en azından 1 yıl daha fazla güncel yani alınabilir

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düz s23 kullanıyorum günlük kullanımda rahat rahat yetiyor şarjı bir gün yetiyor. Zaten kamerası falan güzel çok anlatmaya gerek yok. S24 çok üstün değil s23 den ama en azından 1 yıl daha fazla güncel yani alınabilir
ikisi de aklımdaydı fiyatları yakın olunca almışken s24 alayım diyorum teşekkür ederim bilgi için

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
amazon easycep kampanyasından faydalanıp s24 almayı düşünüyorum. şu anki telefonum s20fe snapdragon 256 gb. normalde 5k veriyorlar ek destekle 10k civarı oluyor. küçük telefon sevdiğim için buna yönelmeyi düşünüyorum. sizce alınır mı yoksa daha fazla para biriktirip plus ya da ultrayı mı yönlenmeliyim? aslında ilk başta aklımda onlar vardı fakat dediğim gibi ekran boyutunu mağaza test edince vazgeçtim.
bütçe varsa tabikide s24+ . bana göre arasındaki bu farkları kesinlikle fiyat farkına değer.

daha büyük ekran daha fazla ekran gövde oranı ve 1080p ve 2k ekran farkı

45w şarj farkı

4900mah pil kapasitesi farkı

eğer s24 ve s24+ arasında olsaydım kesinlikle s24+ seçerdim. tabi durumunuz iyise ultra seçeneğini seçip çook daha fazla özelliğe dsahip olabilirsiniz

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
bütçe varsa tabikide s24+ . bana göre arasındaki bu farkları kesinlikle fiyat farkına değer.

daha büyük ekran daha fazla ekran gövde oranı ve 1080p ve 2k ekran farkı

45w şarj farkı

4900mah pil kapasitesi farkı

eğer s24 ve s24+ arasında olsaydım kesinlikle s24+ seçerdim. tabi durumunuz iyise ultra seçeneğini seçip çook daha fazla özelliğe dsahip olabilirsiniz
benim de açıkçası hoşuma gitti ama elime alınca ipad mini taşıyor gibi hissediyorum babam ve kardeşimde 14pm var taşımayı denedim beni çok rahatsız etti maksimum 6 inç civarı telefon bakıyorum

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
benim de açıkçası hoşuma gitti ama elime alınca ipad mini taşıyor gibi hissediyorum babam ve kardeşimde 14pm var taşımayı denedim beni çok rahatsız etti maksimum 6 inç civarı telefon bakıyorum
ekran özellikleri bunu telafi edecektir diye umuyorum özelliklte ultra tercih ederseniz yansımasız ekran çok guzel bir şey.

ve alışacağınızı düşünüyorum bende aynı sekildeydim çünkü.

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
ekran özellikleri bunu telafi edecektir diye umuyorum özelliklte ultra tercih ederseniz yansımasız ekran çok guzel bir şey.

ve alışacağınızı düşünüyorum bende aynı sekildeydim çünkü.
bilemedim ya param çok olsa büyük ihtimalle 15 16pro falan alırdım tam istediğim boyutta. s24u özellikleri falan çok cezbediyor ama aldıktan birkaç ay sonra çok büyük diye ağlamak istemiyorum

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
İphone Se güzel olur yenisini beklersen boyut olarak
ya aslında onu da bekliyordum da kaç senedir çıkmadı ben de artık vazgeçtim bir de apple tr fiyatlandırması gerçekten absürt yd da kullanmak istemiyorum

Arabasevdalısı

80+ Bronze
ya aslında onu da bekliyordum da kaç senedir çıkmadı ben de artık vazgeçtim bir de apple tr fiyatlandırması gerçekten absürt yd da kullanmak istemiyorum
400 dolara geliyor , tr de sıfırı 30 civarı olacak yd de 12 civarına sıfırı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mayıstada geliyor bende almayı düşünüyorum

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
murat
400 dolara geliyor , tr de sıfırı 30 civarı olacak yd de 12 civarına sıfırı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mayıstada geliyor bende almayı düşünüyorum
o fiyattaysa düşünebilirim ben 50k civarı çıkar diye tahmin ediyordum

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
kaanzi
düz s23 de iyidir fakat ultra alacak kadar bütçen varsa hazır almışken ultra al tabi ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,231
Üyeler
158,062
Son üye
ibrahim2891
Top Bottom