Neler Yeni

S24 ultra cep telefonum kapandı

aknhrmn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın Harman
Arkadaşlar acil yardımcı olur musunuz

Ben nisan ayında s24 u telefonu kaçak (vergisiz) olarak aldım ve bugün "1 nolu sim izin verilmiyor" bildirimi ile uyandım. Bunun olacağını biliyordum ve 2.sim kart yuvasına taktım ama değişen bir şey olmadı. Bana telefoncu 4 ay sonra diğer sim kart yuvasına takıp devam edebileceğimi söylemişti. Şimdi ne yapmalıyım? Zaten çok kırsal bir bölgedeyim yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İsmail bey
E devlete girip ımeı sorgula ne kadar hakkın kaldığını öğren, senden önce kullanan olmuşmu anlarsın. Olmadı satıcıyı arayıp durumu izah et

aknhrmn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın Harman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E devlete girip ımeı sorgula ne kadar hakkın kaldığını öğren, senden önce kullanan olmuşmu anlarsın. Olmadı satıcıyı arayıp durumu izah et
Ben yurtdışından almadım telefoncudan aldım yani kaçak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İsmail bey
Ben yurtdışından almadım telefoncudan aldım yani kaçak.
Fark etmez yinede sorguluya biliyorsun. Hat takında ımeı oto olarak hat sahibi üstüne 4+4 ay olmak üzere tanımlanıyor. Sonrasında harç parasını ödeyip kayıt yaptırman gerekiyor

aknhrmn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın Harman
İlk sim imei için kayıt dışı ikincisi için ise kayıt bulunamadı diyor. Bu ne anlama gelir?
1000161242.jpg
1000161244.jpg

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
icardi
İkinci hat takılmamış işte. İlk sim girişine başka bir hat tak. Sonra 2.ye asıl hattını tak. Sonra 1.de olanı çıkar

aknhrmn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın Harman
Hocam 1.sim slotuna başka hat takınca görüyor ama ikinci slota kendi simimi taktığımda görmüyor. Acaba bir video var mı yapılışıyla ilgili veya ben mi beceremedim.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
gymice
yanlış hatırlamıyorsam bazı telefonlarda 2. sim i ayarlardan aktifleştiriyorduk. emin değilim anımsadığım bir şey belki işine yarar. ayarlardan sim kısmına bir göz at istersen.

Aksy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ahmet Tamer
Hattı ters takmış olma ihtimalin varmı hocam bende 24u kullanıyorum
Hocam 1.sim slotuna başka hat takınca görüyor ama ikinci slota kendi simimi taktığımda görmüyor. Acaba bir video var mı yapılışıyla ilgili veya ben mi beceremedim.

aknhrmn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın Harman
Dediğinizi yaptım ama değişen bir şey olmadı. Hattı ve numarayı görüyor ama sadece acil aramalar veya servis yok diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hattı ters takmış olma ihtimalin varmı hocam bende 24u kullanıyorum
Birkaç kez denedim düzgün takıyorum ama bir türlü görmüyor.

Top Bottom