Neler Yeni

Saç dökülmesine biberiye yağı iyi gelir mi?

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
Dostlar saçlarım dökülüyor(1-1.5yıldır)ve eskiden biberiye yağının saçlara iyi geldiğini duymuştum. Acaba dökülmeyi durdurabilir mi? Ve temin edebileceğim yakınlarda A101’in biberiye yağı var sizce oradan almalı mıyım?

Pukiina

80+ Bronze
Hocam Hint yağı da kullanabilirsiniz. Biberiyeyle alakalı bir şey duymadım ama hint yağı bayağı etkili ve sonuçlarını görebilirsiniz. Bizzat bi arkadaşım hem saçı hemde kaşları dökülüyor diye kullandı. 1-2 ayda istediği sonucu aldı

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Hint yağı da kullanabilirsiniz. Biberiyeyle alakalı bir şey duymadım ama hint yağı bayağı etkili ve sonuçlarını görebilirsiniz. Bizzat bi arkadaşım hem saçı hemde kaşları dökülüyor diye kullandı. 1-2 ayda istediği sonucu aldı
Acaba nereden temin etmişti arkadaşınız?

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,273
İsim
Ahmet Sevinç
Dostlar saçlarım dökülüyor(1-1.5yıldır)ve eskiden biberiye yağının saçlara iyi geldiğini duymuştum. Acaba dökülmeyi durdurabilir mi? Ve temin edebileceğim yakınlarda A101’in biberiye yağı var sizce oradan almalı mıyım?
hocam aktar veya baharatçılardan bulabilirsiniz o tarz şeyleri ya da bakliyat vs. satan zincir şubelerde var oradanda bulursunuz .
Bıttım sabunu var yeşil , babam onu kullandıktan sonra saç dökülmesinin gittiğini söylüyor isterseniz sizde bi bakın

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
hocam aktar veya baharatçılardan bulabilirsiniz o tarz şeyleri ya da bakliyat vs. satan zincir şubelerde var oradanda bulursunuz .
Bıttım sabunu var yeşil , babam onu kullandıktan sonra saç dökülmesinin gittiğini söylüyor isterseniz sizde bi bakın
Teşekkürler hocam ona da bakabilirim.

Pukiina

80+ Bronze
Eyvallah hocam arkadaşınız nasıl kullanmış acaba onun hakkında bir bilgi alabilir misiniz yoksa youtube’dan bakacağım kullanımına.
Hocam gece yatmadan önce azar azar saç diplerine masaj şeklinde uyguluyormuş. Bunu düzenli olarak yaptığını söyledi

• Beğen
Reaksiyonlar: Best
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,749
Üyeler
154,462
Son üye
comadore64
Top Bottom