Neler Yeni

saç stilinde yardıma ihtiyacım var

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
anonim
merhaba arkadaşlar saçımı kesmek ile kesmemek arasında çok kararsız kaldım ama sonunda kesmeye karar verdim saçım şuanda koreli erkekler gibi kaküllü orta uzunlukta aşşağıdaki gibi

LRpTKj.jpg

ben ise tyler durden saç stilini yapmak istiyorum yüz şeklim oval uzun arası çene hatlarım belirgin ama sakalsızım sakal bırakınca da süt sakalı gibi gözüküyor ondan bırakmıyorum başka öneriniz varmı değişmek istiyorum hali hazırda fitness da yapıyorum baya bir geliştim geliştiğimin farkına varıyorum önerileriniz neler lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.

69ab6d047eeccb83bd0d64e57ca3eb7c.png
tyler-durden_1551264.jpg
722ddc0aba3fce3a30df019c034a8364.jpg

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,133
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
merhaba arkadaşlar saçımı kesmek ile kesmemek arasında çok kararsız kaldım ama sonunda kesmeye karar verdim saçım şuanda koreli erkekler gibi kaküllü orta uzunlukta aşşağıdaki gibi

Alıntıyı görüntüle

ben ise tyler durden saç stilini yapmak istiyorum yüz şeklim oval uzun arası çene hatlarım belirgin ama sakalsızım sakal bırakınca da süt sakalı gibi gözüküyor ondan bırakmıyorum başka öneriniz varmı değişmek istiyorum hali hazırda fitness da yapıyorum baya bir geliştim geliştiğimin farkına varıyorum önerileriniz neler lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Tyler durden'in saç tarzı tam bir ucube saçı , şuanki saç stilini değiştirme bence.

-nisay

80+ Bronze
biraz feminen gözüküyor senin saç stilin. tyler durdenin saçı gibide yapma bence.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz feminen gözüküyor senin saç stilin. tyler durdenin saçı gibide yapma bence.
önerin varsa açığım günümüzde herkesin yaptığı kenar sıfırlama yapmıştım önceden ama kafam büyük ve uzun olduğu için çok sırıttı.

-nisay

80+ Bronze
saçın şekil alabiliyor mu?

-nisay

80+ Bronze
yumuşak ve ince zor alıyor
o zaman işin zor. benimde saçım ince telli. toz wax kullanman lazım. saçının yanlarını hafif kısa bırak üstleri biraz uzun olsun. erkeğe en yakışan tarz bu bence. yanları attığım resimdeki gibi olabilir. ya da daha kısada olabilir. üstleride istediğin gibi yaparsın. dalgalı ya da karışık. berbere her gittiğimde bu tarz şeylere özeniyorum ama bunlar gibi asla olmuyor :)

Ekler

• IMG_2557.jpeg
    IMG_2557.jpeg
    221.7 KB · Hit: 27
Top Bottom