Neler Yeni

saçım dükülüyo ne yapabilirim

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,913
İsim
Hakan
Stres elimde olmadan artıyor hocam overthinking vs ilaç alsam mental olarak rahatlatıp bu durumu düzeltebilirim oda tamamen psikolojik olacak ilaca kendimi bağımlı hissedicem tamamen kendi içimde halletmek istiyordum
valla hocam dgoru ha diyince olmuyor
doktor en iyisi

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
valla hocam dgoru ha diyince olmuyor
doktor en iyisi
Haklısınız hocam sonuçlarda bu şekilde iki bileğimide aynı anda kırdım kalıcı bi kemik erimesi oldu doktor fizik tedaviye gerek yok kaynamış vs demişti bide üstüne akne ilacı bizim hormonlorı falan iyice dağıttı

Ekler

• IMG_20240908_184352.jpg
    IMG_20240908_184352.jpg
    348.9 KB · Hit: 8
  • IMG_20240908_184402.jpg
    IMG_20240908_184402.jpg
    230 KB · Hit: 10

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,913
İsim
Hakan
Haklısınız hocam sonuçlarda bu şekilde iki bileğimide aynı anda kırdım kalıcı bi kemik erimesi oldu doktor fizik tedaviye gerek yok kaynamış vs demişti bide üstüne akne ilacı bizim hormonlorı falan iyice dağıttı
hocam sen acilden doktora git valla gerekenlri yazsın

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam sen acilden doktora git valla gerekenlri yazsın
Hocam çok gittimde devlet o kadar umursamaz ki fakültedende tanıdık olmadan randevu alınmıyor ne yapacağımı şaşırdım valla 2 yıldır gitmediğim bölüm kalmadı nefroloji hematoloji nöroloji yorgunluk hissi halsizlik ve nezle gibi basit hastalıkları ağır yaşamam dışında bir sorun yoktu doktorlarda geçiştirince ağır bir şey değildir diye düşündüm ama saç dökülmesiyle birlikte işin ciddiyetinin farkına vardım bir şehir hastanesi yaptılar şehirde demeye bin şahit ister ordan oraya sürünüp duruyorum Allah kimseye dert vermesin gerçekten şu sorunu çözeyim hiçbir şey kalmayacak dahada yıllarca hastaneye gitmem baş ağrıları için mr kalp ağrıları için ultrason tomografiye bile girdim bıktım artık kendimin doktoru oldum yinede bi yol gösteren şart

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,913
İsim
Hakan
Hocam çok gittimde devlet o kadar umursamaz ki fakültedende tanıdık olmadan randevu alınmıyor ne yapacağımı şaşırdım valla 2 yıldır gitmediğim bölüm kalmadı nefroloji hematoloji nöroloji yorgunluk hissi halsizlik ve nezle gibi basit hastalıkları ağır yaşamam dışında bir sorun yoktu doktorlarda geçiştirince ağır bir şey değildir diye düşündüm ama saç dökülmesiyle birlikte işin ciddiyetinin farkına vardım bir şehir hastanesi yaptılar şehirde demeye bin şahit ister ordan oraya sürünüp duruyorum Allah kimseye dert vermesin gerçekten şu sorunu çözeyim hiçbir şey kalmayacak dahada yıllarca hastaneye gitmem baş ağrıları için mr kalp ağrıları için ultrason tomografiye bile girdim bıktım artık kendimin doktoru oldum yinede bi yol gösteren şart
hocam direk hormonlarla alakalı bi doktor lazım bilgili tecrubelı valla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,906
Üyeler
156,852
Son üye
efsanebrt
Top Bottom