Neler Yeni

Saçım kabarık gür ve kalın telli nasıl çözebilirim?

AspecT54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batuhan
Başlıktata gördüğünüz gibi beni saçım çok kabarıyor günde 2 defa saçımı yıkıyorum okula giderken bide gelince okula giderken fön çekerek kaldırıyorum amaç çok kabarık duruyor saçık kalın bide benim saçım bir sürü şampuan kullandım bakım kremi falan filan kullandım ama yine aynı bana uzun saç daha güzel yakışyor ama çok kabarık durduğı için yapamıyorum saç modelimi önerirsiniz krem falanmı bi çözümü varmı rahatsız ediyor beni.

yerçileği

80+ Bronze
Başlıktata gördüğünüz gibi beni saçım çok kabarıyor günde 2 defa saçımı yıkıyorum okula giderken bide gelince okula giderken fön çekerek kaldırıyorum amaç çok kabarık duruyor saçık kalın bide benim saçım bir sürü şampuan kullandım bakım kremi falan filan kullandım ama yine aynı bana uzun saç daha güzel yakışyor ama çok kabarık durduğı için yapamıyorum saç modelimi önerirsiniz krem falanmı bi çözümü varmı rahatsız ediyor beni.
benimde saçım uzun kurutma makinesi ile kuruttuğumda benimkide kabarıyor ama havluyla kurulayıp 5-10dk güneşte durunca sorun yok 😃 birde saç toniği kullanıyorum

AspecT54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde saçım uzun kurutma makinesi ile kuruttuğumda benimkide kabarıyor ama havluyla kurulayıp 5-10dk güneşte durunca sorun yok 😃 birde saç toniği kullanıyorum
normal bekleterek kurutsam bile kabarıyo kurutmayla alakalı değil

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Baran
bendede aynı sorun var saçlarım uzun ve kabarıyorlar bide dalgalı oluyor uçuyoruz önleri ıslatmak bi nebze çözüyor ama banyodan sonra dipleri baya kurutma makinesiyle ısıtmak kabaran noktaları bi nebze kabarmayı engelliyor saç yağlıyken anca kabarmıyor o zamanda kötü gözüküyor

serwintes

80+ Silver
gardas millet sac teli bulamaz sizinki gür kalın diye begenmiyonuz o da ayrı dünya

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Baran
gardas millet sac teli bulamaz sizinki gür kalın diye begenmiyonuz o da ayrı dünya
saçı beğenmemek değil istediğin saç var ama istediğin gibi şekillendiremiyorsun kabarıyor böyle şişik kafalı gibi dolaşıyon

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Baran

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167