Neler Yeni

Saçımı uzatmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Şahin
Ekran Alıntısı.PNG
Arkadaşlar ben saçımı böyle yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum uzattığım zaman yanlar kısa önler çok uzun oluyor yani tabiri caizse emocular gibi oluyorum böyle saç stiline sahip olmak için neler yapabilirim neer yemeliyim yardımıcı olursanız sevinirim

Avolay

80+ Gold
Bu saç stiline sahip insanlarla genelde anlaşamıyorum , popüler ne varsa onda bulunayım cool olayım havasında insanlar oldu hep karşıma çıkanlar

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Alıntıyı görüntüleArkadaşlar ben saçımı böyle yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum uzattığım zaman yanlar kısa önler çok uzun oluyor yani tabiri caizse emocular gibi oluyorum böyle saç stiline sahip olmak için neler yapabilirim neer yemeliyim yardımıcı olursanız sevinirim
bro ben bazen berbere gidemediğim zamanlarda evde kendim kesmeye de üşeniyorum ağzıma kadar geldiği oluyor saçın. üstler güzel oluyor ama kulak arkası ve ense çok terletiyor ve sabah uyanırken ve yatarken boğuyor. belli bi uzunlğa geldikten sonra rahat diyorsun diyenler var ama o aşamaya gelene kadar (2ay falan) terden ve sıcaktan boğuluyorsun. (kış olsa bile.) ve saçların çok kötü gözüküyor. ha dersen ki ben boğulmam sıcağı severim, ki yaz geliyor, dene ama 3-4 hafta sonra kulak arkası ve favorilerin çok yoracak benden söylemesi.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Alıntıyı görüntüleArkadaşlar ben saçımı böyle yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum uzattığım zaman yanlar kısa önler çok uzun oluyor yani tabiri caizse emocular gibi oluyorum böyle saç stiline sahip olmak için neler yapabilirim neer yemeliyim yardımıcı olursanız sevinirim
Bir şey yapmana gerek yok özel olarak.Normal uzat ama arkadaşın dediği gibi uzatırken çok sıkıntılı bir dönem.Ben yaklaşık 1 senedir uzatıyorum ve uzatırken çok sıkıntı oluyor.Saçının şekli olmuyor arkadaşın dediği favoriler uzuyo falan şekilsiz oluyor.Benim okul kapalıyken zamana denk gelmişti rahat rahat evde şekilsiz mekilsiz uzattım.Başka saç uzatmada bir sıkıntı yok bunları çözdün mü cillop gibi.Ayrıca saçların benim gibi sıksa uzadığında tarayamayabilirsin.Onun içinde saç spreyleri var schwarzkopf sıvı saç kremi diye onu kullanabilirsin çok işe yarıyor.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Normal napıyorsan aynı şekilde devam et, zamanla uzayacak saçın zaten, ama uzun olunca ekstra bakım yapman gerekecek, bende uzatıyorum bakalım sonuç ne olacak.

Top Bottom