Neler Yeni

Sadece arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum

Yasin Çınar

80+ Bronze
Yaw hocam onuda yaptım 2 tane pc parçaladım 1 sene sonra tamir ettirdi giriyor dediğim ayda bir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce babama bilgisayarın bozulduğunu söyleyip bursluluk paramla yeni bilgisayar mı alıyım yoksa söylemeyip bu bilgisayarı mı yeniliyeyim?

Ya eve gelirken dedim pc kötü temizletelim eve gelince bi baktım batarya ölmüş
en mantıklısı yeni bir pc al ama sıfır almak seni zorlayabilir ikinci el almanı tavsiye ederim cs, gta 5 orta ayarlarda oynayabileceğin bir pc işini görür.

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
7. Sınıfım dershane falan var zaten internetten çalışıyordum önümü kestiler bionluktan para kazanıyordum evde kavga çıkarttılar. Bilgisayar açılmıyor yazdığım gibi batarya ve şarj aleti bozuk tek ümidim bursluluk sınavı..
Dostum sen en azından cs 1.6 oynayabiliyorsun ben robloxu bile küçük pencerede 5 fps alıyorum yapman gereken şey şu 7. sınıfsın ailene LGS için söz verdirt şunu yaparsam bana pc alın de son bi kere asıl derslere karşılığını verirler belki

Zepett8

80+ Bronze
Dostum sen en azından cs 1.6 oynayabiliyorsun ben robloxu bile küçük pencerede 5 fps alıyorum yapman gereken şey şu 7. sınıfsın ailene LGS için söz verdirt şunu yaparsam bana pc alın de son bi kere asıl derslere karşılığını verirler belki
Yok hocam geçiştiriyorlar maalesef

Hocam dersleriniz nasıl? Kötü orta veya güzel seçeneklerinden birini kullanarak bana 6. sınıf ortalamanızı yazar mısınız?
Çalışmadan denemelerde 470 çıkarıyordum.

Para biriktir,harçlığını biriktir veya işe gir,öyle ağlamakla olmuyor ben şuana kadar aileme onca söyledim hiçbir şey yapmadılar kendim biriktirdim ekran kartı işlemci yükselttim şimdi minecraft açmayan sistem 350-400fps veriyor.
İşe girmeme izin vermiyorlar.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yok hocam geçiştiriyorlar maalesef

Çalışmadan denemelerde 470 çıkarıyordum.

İşe girmeme izin vermiyorlar.
Harçlığını biriktir işlemci 150tl civarı ekran kartıda ortalama bir şey 500tl civarı istediğin fpsleri görürsün rahat.

Zepett8

80+ Bronze

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Zepett8

80+ Bronze

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Nasıl biriktiriyim hocam onun yerine dilenirim sokakta daha iyi. 3 gün için 100 TL veriyorlar bazen 50 TL bazen 0
Dilen o zaman ? Bahane bulacaksan burda konu açıp öneri isteme,en mantıklı en akla hayale sığan yöntemi söylüyorum sana.Hem para biriktirmeyim hem bilgisayarım yükselsin diyorsun ? :D

Zepett8

80+ Bronze
Dilen o zaman ? Bahane bulacaksan burda konu açıp öneri isteme,en mantıklı en akla hayale sığan yöntemi söylüyorum sana.Hem para biriktirmeyim hem bilgisayarım yükselsin diyorsun ? :D
Ben imkanlarımı söylüyorum. Yoksa biliyoruz para biriktirmesini.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Ben imkanlarımı söylüyorum. Yoksa biliyoruz para biriktirmesini.
Okula gitmiyor musun ? 10 tl harçlık mı alıyorsun o zaman 3-4 tlsini kenara atıcaksın ben bin tllik ürün için tuvaletten su içtiğimi biliyorum ama yinede aldım sonunda,derslerde aç kalıyordum öyle biriktirmek kolay değil.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Pala
2.el parçaları al topla 2000tl gta 5 oynayan pc toplarısn

Zepett8

80+ Bronze
Top Bottom