Neler Yeni

Öneri Sadece kullananlar ,Cloud alpha S ve Logitech G pro x , yada FURY X yeter

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
arkadaşa sordum asıl ondan şöyle artıları eksileri g pro x iyiye neden alpha s den daha iyi anlatırsa güzel olur. oyundaydı en son ayrınılı yazamıyordu.

ama yabancı kaynaklardanda baktığıma göre adamlar alpha s diyor ikisi arasında bir seçim yapmak gerekirse. G pro X fiyatı 1300 TL , alpha s 1200 TL indirim gelince 949 oluyor. Alpha s çok methedilirken 350 TL fazla vermek olurmu g pro x E , alpha S den ne kadar iyi , cs go valorant warzone gibi oyunlarda ses kasma alpha s mi iyi g pro x mi çok var mı bunlar lazım bize
Dostum merhaba, mesajı daha yeni gördüm ve uçarak geldim :cool: Öncellikle aralarında 350₺ değecek bir fark bulunmuyor, Alpha S bana konfor olarak daha iyi geldi. Logitech G Pro X ise ses ve mikrofon kalitesi olarak daha iyi geldi. ( Alpha S'in sesi kötü veya G Pro X'in konforu kötü demiyorum gayet iyiler ama birbirine göre kıyaslıyorum. ) Sonuç olarak aralarında 100₺ ve 100₺'den az bir fiyat farkı var ise ucuz olanı alın geçin. İkiside gayet tatmin edici kulaklıklar.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Enes Bahadır
Dostum merhaba, mesajı daha yeni gördüm ve uçarak geldim :cool: Öncellikle aralarında 350₺ değecek bir fark bulunmuyor, Alpha S bana konfor olarak daha iyi geldi. Logitech G Pro X ise ses ve mikrofon kalitesi olarak daha iyi geldi. ( Alpha S'in sesi kötü veya G Pro X'in konforu kötü demiyorum gayet iyiler ama birbirine göre kıyaslıyorum. ) Sonuç olarak aralarında 100₺ ve 100₺'den az bir fiyat farkı var ise ucuz olanı alın geçin. İkiside gayet tatmin edici kulaklıklar.
g pro x düşüyomu bilmiyorum da eledim onu ya cloud alpha S e de zaten 1300 tl bayılamam 949 a düşerse yine alırım

Top Bottom