Neler Yeni

Yardım Şafak Sezer Hababam Sınıfı Sırası

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Kemal sunal keyfi vermiyor safak sezer fakat yinede kiyaslama yapilmadan eğlenceli yapımlar izlenebilir benim bildigim merhaba sonra askerde

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
ginede ben yüklenme tarihine göre izliyim biraz takıntılıyımdırda
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde 3 tane filmi var değilmi ?

Evet.

Maskeli Beşler Irak filmi hoşuma gitti, ama o biraz benle alakalı, askerlik varsa hoşuma gidiyor.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
İzle kardeşim hepsini, emeğe saygı denilen bir şey var. Neden eski hababam sınıfı ile kıyaslıyorsunuz ki ? En azından onları anmak adına yapılmış bir emek bu. Ekstra olarak GORA AROG , Arif v 216(muazzam göndermeler içeriyor izledikten sonra internetten bak) , Yahşi Batı mutlaka izlemelisin.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Ayrıca Kolpaçino serisi mafyavari'den ziyade muazzam replikler içeren filmler.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
aynen öyle :D bence mükemmeldi keşke hafızamı kaybetsemde bidaha izleyip gülsem
İzle kardeşim hepsini, emeğe saygı denilen bir şey var. Neden eski hababam sınıfı ile kıyaslıyorsunuz ki ? En azından onları anmak adına yapılmış bir emek bu. Ekstra olarak GORA AROG , Arif v 216(muazzam göndermeler içeriyor izledikten sonra internetten bak) , Yahşi Batı mutlaka izlemelisin.

Evet.

Maskeli Beşler Irak filmi hoşuma gitti, ama o biraz benle alakalı, askerlik varsa hoşuma gidiyor.
Bunlar Vizontele'yi bile samimiyetsiz, komik olmayan sıradan bir film diye düşünürler :D

VitoScaletta

80+ Gold

Bunlar Vizontele'yi bile samimiyetsiz, komik olmayan sıradan bir film diye düşünürler :D
bana türk komedi film önerebilirsin ne izlemeliyim sence benim için arkadaşlar arası samimi ortamlar mahalle temalı filmler hoşuma gidiyor komedi yukarıda yazdığım filmleri izledim şafak sezerin çoğu filmini izliyorum :D

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
bana türk komedi film önerebilirsin ne izlemeliyim sence benim için arkadaşlar arası samimi ortamlar mahalle temalı filmler hoşuma gidiyor komedi yukarıda yazdığım filmleri izledim şafak sezerin çoğu filmini izliyorum :D
yazdım yukarda ama görmedin galiba. GORA, AROG,ARİF V 216 , Yahşi Batı (keesssinlikle izle replikler harika)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,578
Üyeler
141,155
Son üye
adoutius
Top Bottom