Neler Yeni

Sağlam Dizi Önerisi

RYCLES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Süleyman
Merhaba, daha yeni Vis a Vis dizisini bitirdim ve hangi diziyi izlesem bilemedim. Bana güzel bir dizi önerirseniz sevinirim, çok severek izlediğim diziler; Game Of Thrones - Breaking Bad - The Witcher - Lucifer - Lost - La Case De Papel - Wednesday - The Last Of Us - All Of Us Are Dead - Squid Game - Stranger Things - The 100 - The Punisher - Peaky Blinders - The Walking Dead - Teen Wolf - Fallout - Prison Break - The Originals - bu dizilere göre dizi önerisi bekliyorum :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Satürn
sherlock

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Sinan İ.
The Punisher i izlediysen diğer bağlantılı serilerini de izleyebilirsin. Daredevil , Jessica Jones , Luke Cage vs..
Daredevil özellikle izle baya sarıyor.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Sinan İ.
Agent of S.H.İ.E.L.D de iyi sarıyor marvel filmlerini izlediysen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,456
İsim
Murat Orhan
Cobra Kai izlemeni tavsiye ederim. Eski karate kid filmlerinin devamı niteliğinde ilerliyor.

RYCLES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Süleyman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok güzel bir dizi gerçekten başyapıt ama benlik bir dizi değil 1-2 bölüm izledim beni çok sarmadı öneri için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Punisher i izlediysen diğer bağlantılı serilerini de izleyebilirsin. Daredevil , Jessica Jones , Luke Cage vs..
Daredevil özellikle izle baya sarıyor.
Daredevil güzel bir diziye benziyor şu anda beni sarmayabilir ama listeme ekledim daha sonra kesinlikle izleyeceğim diğerlerine de Daredevili beğenirsem bakarım daha sonra :)

eski bir dizi ve beni komedi dizileri pek açmıyor yeni olsa izlerdim ama çok eski yeni çıkanlardan Baby Reindeer ve After Life izledim ikisi de güzeldi. After Life çok yeni değil ama sonuçta eskide değil 2019 da çıkan bir dizi. yine de öneri için teşekkürler :)

Agent of S.H.İ.E.L.D de iyi sarıyor marvel filmlerini izlediysen.
Marvel film serisini izledim dizilerinin hepsini izlemedim ama gerçekten izlediğim çok güzel dizileri var Punisher ve Loki gibi Agent of S.H.İ.E.L.D gözüme zaman kaybı gibi geliyor izlemeden bilemem tabii ama dışarıdan öyle bir izlenim veriyor

Cobra Kai izlemeni tavsiye ederim. Eski karate kid filmlerinin devamı niteliğinde ilerliyor.
Dizi çok güzel bir dizi gibi duruyor çok da beğenilmiş bir dizi beni saracağını hiç düşünmüyorum ama kesinlikle bir şans verip bir göz atıcam sararsa devam :)

E Better Call Saul izlememişsin sen, Breaking Bad izleyen herkesin sonrasında izlemesi gereken dizidir.
Evet çok fazla gördüm ve gerçekten fazlasıyla beğenilmiş bu diziyi listeme eklemiştim zaten ama Breaking bad i daha izleyeli 4-5 ay falan oluyor biraz zaman geçsin öyle izleyeceğim. Breaking Bad çok ön yargılı davrandığım bir diziydi bu diziyi nasıl seviyorlar dümdüz bir dizi hiç bir şey yok falan diyordum ama izledikten sonra neden bitti dediğim dizilerdendi bir yandan da tam tadında bıraktılar dedim tabii ki Game Of Thrones ve Breaking Bad arasında çok gidip geldim hangisi daha iyiydi acaba benim için diye GOT daha iyiydi bana göre, tabii ki BB de izlediğim en iyi 2. dizi. bu 2 dizi gibi bir dizi de bir daha izleyeceğimi sanmıyorum biraz kafa açmış olabilirim :D sorry

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,679
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba, daha yeni Vis a Vis dizisini bitirdim ve hangi diziyi izlesem bilemedim. Bana güzel bir dizi önerirseniz sevinirim, çok severek izlediğim diziler; Game Of Thrones - Breaking Bad - The Witcher - Lucifer - Lost - La Case De Papel - Wednesday - The Last Of Us - All Of Us Are Dead - Squid Game - Stranger Things - The 100 - The Punisher - Peaky Blinders - The Walking Dead - Teen Wolf - Fallout - Prison Break - The Originals - bu dizilere göre dizi önerisi bekliyorum :)
The Sopranos 🎩🚬

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Fettah Özalp
The walking dead-Daryl dixon Fransa. Veya book of Carol and daryl. Bu yan seriler çok iyi gidiyor ve IMDb puanları iyi.

grasdiyas

80+ Silver
the vampire diares - shadow hunters acilen izlemen gerek

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
M.S.C
Ozark, The Sopranos, The Wire.

RYCLES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Süleyman
öneri için teşekkürler hocam dizi eski bir dizi bu kadar eski diziler beni pek sarmıyor birde mafya tarzı falan yine de teşekkür ederim. kısa bir dizi olsa şans verirdim ama biraz uzun. Peaky Blinders da mafya tarzı bir dizi ama beni baya sarmıştı biraz daha yeni bir dizi olsa bir göz atardım

The walking dead-Daryl dixon Fransa. Veya book of Carol and daryl. Bu yan seriler çok iyi gidiyor ve IMDb puanları iyi.
ilk dediğini izledim, ikinci dediğini ilk defa duydum daha çıkmamış sanırsam listeye ekledim çıktığı zaman izliyicem. teşekkürler :)

the vampire diares - shadow hunters acilen izlemen gerek
the originals izledim ilk olarak beni çok sardı ama the vampire diares 7-8 bölüm izlesem de beni pek sarmadı ve bıraktım. Belki de ilk the vampire diares izlemem gerekiyordu. Shados Hunters İMBDB puanı falan düşük ama diziyi incelediğim zaman güzel bir diziye benziyor gerçekten kesinlikle bir göz atıcam ekledim listeye :) 1 sene artık dizi sıkıntısı yok liste doluyor :D

Ozark, The Sopranos, The Wire.
Ozark`ı izleyeceğim listemde zaten. The Sopranos için üç yorum üst tarafta yazdım ne düşündüğümü. The Wire güzel bir dizi eski olmasına rağmen çok uzun bir dizi ve biraz eski kalıyor bir kaç bölüm izledim konular yavaş ilerliyor ama sarar mı sarar. Uzun bir dizi olduğundan onu dizi kalmadığı zaman falan izlemek istiyorum :) Yani biraz daha geri plana attım ama izleyeceğim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,923
Üyeler
154,485
Son üye
vckdonanim
Top Bottom