Neler Yeni

Sahibinde Param Güvende Telefon Alma

ters ə

80+
Selamlar ,
Sahibinden üzerinden telefon almak istiyorum . Bunu da param güvende sistemleri ile almak istiyorum .
Telefonun resimlerde ve verilen bilgilerde ki gelmezse iade kolay bir şekilde yapılabiliyor mu ?
Alıcı olarak herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ?
Deneyiminiz veya tecrübeniz varsa anlatabilir misiniz?

federalper

80+ Silver
Selamlar ,
Sahibinden üzerinden telefon almak istiyorum . Bunu da param güvende sistemleri ile almak istiyorum .
Telefonun resimlerde ve verilen bilgilerde ki gelmezse iade kolay bir şekilde yapılabiliyor mu ?
Evet iade direkt yapılıyor alıcı için mükemmel sistem. Beğenmezsen bile iade edebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
osman karaaslan
Kanka benim başıma gelmişti bir kere sakın satıcının attıgı lınk ıle alısveriş yapma cok dıkkat ederım boyle seylere ama telefonu bırde aramayım dıye attıgı lınk ıle aldım hıcbırsey fark etmedım uyarayım yanı dıkkat et o konuda

federalper

80+ Silver
Kanka benim başıma gelmişti bir kere sakın satıcının attıgı lınk ıle alısveriş yapma cok dıkkat ederım boyle seylere ama telefonu bırde aramayım dıye attıgı lınk ıle aldım hıcbırsey fark etmedım uyarayım yanı dıkkat et o konuda
Evet arkadaşın dediği gibi adamın attığı linkten alma sahibindenin linki olduğuna emin ol onun dışında bir sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Cok fazla dolandırılma vakası oluyor kesinlikle doğru linki kullandığından emin ol adamın attığı linkten yapma

ConquerorXIV

80+ Gold
o kadar kolay değil ben iphone x ekranı almıştım kırık geldi iade ettim ama karşı taraf nasıl yaptıysa işlemi durdurabildi sonrasında yazışmalar vardı allahtan haklı olduğum yazışmalar sayesinde 1 ay sonra para iadesi aldım yani güvenilir satıcı değilse girme bile
Selamlar ,

Akabatu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Batuhan Aka
Selamlar ,
Söylemiş arkadaşlar ama tekrar bende söyleyeyim, kesinlikle link üzerinden alma 30 dakika ilanı ara gerekirse orijinal siteden ama ne olursa olsun sahibinden linki falan atarsa alma.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Aga zaten ilan varken neden tekrar ilan açarsın ve linkini atarsın ki şüphelenmek gerek zaten

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Selamlar ,
kutuyu açarken video çekerseniz herhangi sıkıntılı bir durumda iade etmeniz daha kolay olur bilginize

imglower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cemal

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
letgodan ucuza telefon vs koyuyorlar başka ilde oturduğunu söylüyorlar sahibinden param güvende diyorlar link atıyorlar felan kral
He öyle bende arada link atıyorum ama atmamak daha mantıklı sanirim boş yere dolandırıcı damgası yemiyelim.Belli olmuyor bazı kişilere

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,924
Üyeler
152,775
Son üye
armaN
Top Bottom