Neler Yeni

Sahibinden de ilan görsellerimi kullanıyorlar

bu konuda yasal olarak pek bir şey çıkmaz maalesef. sahibinden'in kendi sitesi içinde gerçekleşiyor konuya sahibinden'in müdahil olması lazım. müdahil olmuyorsa en fazla ticaret bakanlığına şikayette bulunabilirsin. fazlası çıkmaz maalesef. bu tarz insanlara bana göre min 2 yıl yatar vermedikten sonra bu olaylar hep olacak. yıllardır da oluyor. benim de başıma geldi eskiden. ben pek umursamıyorum artık. canınızı sıkmayın ticaret bakanlığına şikayet edin ürün görsellerini değiştirin gitsin.
Bu konuda ilanı açan şahıstan çok sahibindeni suçluyorum. Çünkü ne kadar şikayette bulunursam bulunayım önemsemedi ilgili birim ilgilenicek deniyor bana ama ilgilenmiyor ve bu olay günler sürüyor 2 kez arayarak şikayetçi oldum sonuç alamadım böyle bir durumda yapmaları gereken o ilanı yayından kaldırıp silmeleri olmalı ve tekrarlanması durumunda o hesabı kitlemeliler ancak sahibinden cuggaladığı paraya bakıyor hizmet sıfır. Ticaret bakanlığına da şikayet ettim bu arada dün. Şikayet var a da yazdım bakalım nasıl sonuçlanıcak. Görsellerini de en yakın boş zamanımda değiştiricem maalesef

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam sanki sizinkiyle adamınkinin fotoğrafları farklı gibi. Bilemedim.
Şikayet ettim şikayet var a, sahibinden ulaştı tarafıma, ilanı yayından kaldırdık dedi. O olaydan sonra düzeltmiş görselleri

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Kürşat
Param güvende ile dolandırılınca veya herhangi bir sorun yaşayınca bizi ilgilendirmez diyormuş direk karşı tarafa davacı olun söyleminde bulunup geçiyorlarmış
"Param" "güvende"
Güzel bir isim oluşturmuşlar, kendilerinin parası güvende, her türlü alıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,957
Üyeler
141,655
Son üye
sinan1261
Top Bottom