Neler Yeni

Sahibinden 'Param Güvende' ile satış yapılır mı?

Snifna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Polat
Selamlar arkadaşlar. 2. elden Sapphire RX 480 4 GB Nitro+ modelini satmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde Param Güvende dışı alıcı bulamıyorum. Bu sistem daha çok alıcıyı koruduğu için bi' yandan bu şekilde satmaya da korkuyorum. Elden satılsın diye 1300 TL'ye kadar indirdim ama yok ne ilanımı biri görüyor ne de yazıyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizce Param Güvende ile satıp elden çıkarsam mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Alıcıyı koruması neden seni korkutsun? Bir dümen çevirmiyorsan sıkıntı olmaz. İki taraf için de iyi bir sistem

Akavelisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Katar
Konu sahibi hakli.insanlar bir tuhaf ya. Güvenemiyorsan gidersin mağazadan sıfır alırsın. Ben aracı sistem kullanmak zorunda degilim. istediğim şekilde satarım. Param güvende ile satıyormusun diye 88 kere soruyorlar. Satmıyoruz

ibocum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim ŞEN
Param güvende konusunda satıcı değil de alıcıların ürünü alıp zarar verdiğini duymuştum. O yüzden video çekmek en mantıklısı 👌

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Burak
Selamlar arkadaşlar. 2. elden Sapphire RX 480 4 GB Nitro+ modelini satmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde Param Güvende dışı alıcı bulamıyorum. Bu sistem daha çok alıcıyı koruduğu için bi' yandan bu şekilde satmaya da korkuyorum. Elden satılsın diye 1300 TL'ye kadar indirdim ama yok ne ilanımı biri görüyor ne de yazıyor. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sizce Param Güvende ile satıp elden çıkarsam mı?
Param güvende güzel bir alternatif bir çok ürün sattım o şekilde gayet güvenli ve hızlı işlem yapılıyor

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Arda
Hocam garantiye almak icin kanit niteliğnde calisir durumda olduğunu falan gösterin. Elinizde bir kanıt bulunsun ama ne olur ne olmaz. Adam bozar bu bozuk geldi der olan sana olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,960
Üyeler
151,481
Son üye
MertKaya08
Top Bottom