Neler Yeni

Sahibinden param güvende parası paparaya ne zaman yatar

invy

80+ Bronze
Ürün satıldı alıcıya ulaştırdım yarın ile birlikte 4. Gün olucak ne zaman yatar papara ibanı diye sıkıntı olabilirmi normal devlet bankasına 2 günde yatıyordu paparaya mail attım

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,863
İsim
Mert Can Ergün
Ürün satıldı alıcıya ulaştırdım yarın ile birlikte 4. Gün olucak ne zaman yatar papara ibanı diye sıkıntı olabilirmi normal devlet bankasına 2 günde yatıyordu paparaya mail attım
Normal banka ya bir günde geliyordu alıcı göndermişin parayı

YazılımKafa

80+ Silver
Anlaşmalı bankaya hızlı geliyor. Daha uzun sürmesi normal. Sahibinden iletişime sor istersen

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

invy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

invy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çağrı merkezi var birde mail ile iletişim. Canlı destek yok
Peki hocam banka bilgileri bolumunde Hesap isminde ibandaki kişinin ismi yazıyor normal ad soyadda başkasının ismi karışıklık olurmu ondan?

YazılımKafa

80+ Silver
Peki hocam banka bilgileri bolumunde Hesap isminde ibandaki kişinin ismi yazıyor normal ad soyadda başkasının ismi karışıklık olurmu ondan?
Sahibindene sorman daha doğru olur. Bazı siteler hesaptaki isim dışında bir isim olduğunda izin vermiyor. Sahibindende öyle bir şey var mı bilmiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

invy

80+ Bronze
Sahibindene sorman daha doğru olur. Bazı siteler hesaptaki isim dışında bir isim olduğunda izin vermiyor. Sahibindende öyle bir şey var mı bilmiyorum
Son olarak havaleyi paparamı onaylıyor o onaylıyorsa karışıklık olmiyacağını düşünüyorum hesaba geçme günü 1-5 gün yazıyor

YazılımKafa

80+ Silver
Son olarak havaleyi paparamı onaylıyor o onaylıyorsa karışıklık olmiyacağını düşünüyorum hesaba geçme günü 1-5 gün yazıyor
Sahibinden parayı gönderdim diyorsa zaten bu saatten sonra problem olmaz. Problem çıkacak olsa başta gönderilmezdi. Dert etme yani

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,863
İsim
Mert Can Ergün
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,375