Neler Yeni

Yardım SAHTE KC3000 KİNGSTON DİKKAT EDİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
Arkadaşlar 10 haziranda trendyol'dan aldığım kc3000 M2 ssd'si maalesef sahte ssd çıktı siz de ssd veya diğer parçaları alırken dikkat edin diğer bileşenler hakkında veya markalar hakkında dikkat etmemiz gereken konular varsa ve Bu bilgiye sahip arkadaşlar buradaysa lütfen alt tarafta hangi parçalara nasıl dikkat etmemiz gerektiğini yazar ve arkadaşları bilinçlendirirse çok sevinirim trendyolla konuştum ben en kısa zamanda sorunumu çözeceklerini söylediler umarım sorunsuz bir şekilde ssd'imi değiştirirler ha özellikle son olarak belirtmek istiyorum eğer aldığınız parçayı satan satıcı şu an baktığınızda ürün satmıyorsa mutlaka dikkatli olun çünkü vurgun yapıp kaçıyorlar

Cihangir

80+ Gold
Arkadaşlar 10 haziranda trendyol'dan aldığım kc3000 M2 ssd'si maalesef sahte ssd çıktı siz de ssd veya diğer parçaları alırken dikkat edin diğer bileşenler hakkında veya markalar hakkında dikkat etmemiz gereken konular varsa ve Bu bilgiye sahip arkadaşlar buradaysa lütfen alt tarafta hangi parçalara nasıl dikkat etmemiz gerektiğini yazar ve arkadaşları bilinçlendirirse çok sevinirim trendyolla konuştum ben en kısa zamanda sorunumu çözeceklerini söylediler umarım sorunsuz bir şekilde ssd'imi değiştirirler ha özellikle son olarak belirtmek istiyorum eğer aldığınız parçayı satan satıcı şu an baktığınızda ürün satmıyorsa mutlaka dikkatli olun çünkü vurgun yapıp kaçıyorlar
sahte olduğunu nasıl anladın

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
geçmiş olsun satıcı kimdi? ssd aldığınız zaman crystal disk info dan seri nosunu kontrol edin ve disk mark ile testlerini yapın. ayrıca tr servisinden veya varsa global servisinden seri no ile ürünü sorgulatın. bi terslik yoksa ürün orjinaldir.
aynı şekilde yaygın olarak sahte satılan ramler için de cpu-z gibi uygulamalardan kontrol sağlayın ve yine markanın servisinin sitesinden garanti sorgulaması yapın

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Satıcıyı atta hocam ordan almayak

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cihangir

80+ Gold
Okuma-Yazma vaatlerini gerçekleştirmiyordur, malzeme kalitesi kötüdür, seri-model no karşılaştırması tutmuyordur. Ambalajı basittir.
ben amazondan alıyorum sıkıntı olmaz satıcıda amazon

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom