Neler Yeni

🔥İndirim (Sahte olabilir) Logitech g304 kablosuz mouse 500TL

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G304 asya pazarındaki ismi diye biliyorum ama linkteki ürün gerçekten sahte gibi duruyor. Şu an fiziksel olarak bendeki 305le karşılaştırdım. Çoğu yerde büyük farklılıklar var. İç tasarımı da baya farklı. Sensörünün tipi bile aynı gözükmüyor. Alma dostum bunu.

panizher

80+ Silver
G304 asya pazarındaki ismi diye biliyorum ama linkteki ürün gerçekten sahte gibi duruyor. Şu an fiziksel olarak bendeki 305le karşılaştırdım. Çoğu yerde büyük farklılıklar var. İç tasarımı da baya farklı. Sensörünün tipi bile aynı gözükmüyor. Alma dostum bunu.
G305 le ayni kasa ayni sensor ayni herşeyi sadece pazar yuzunden ismi farkli sahte saniyorum bende çünkü sadece logosu bile çok büyük

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G305 le ayni kasa ayni sensor ayni herşeyi sadece pazar yuzunden ismi farkli sahte saniyorum bende çünkü sadece logosu bile çok büyük
Evet her şeyinin aynı olması lazım. Biri kapağını açıp içinin fotoğrafını atmış özellikle o kısım baya bi farklı. Çok çakma duruyor. Malzeme kalitesinin görünümü de aynı şekilde.

panizher

80+ Silver
Evet her şeyinin aynı olması lazım. Biri kapağını açıp içinin fotoğrafını atmış özellikle o kısım baya bi farklı. Çok çakma duruyor. Malzeme kalitesinin görünümü de aynı şekilde.
Evet içide farkli g305 kullaniyorum bende

panizher

80+ Silver
Ne zamandan beri kullanıyorsun? Kapaktaki logoda silinme oldu mu?
4 ay felan evet o sorun bende fark ettim 1 kaç haftadir biraz silinme olmuş sanirim herkeste oluyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
4 ay felan evet o sorun bende fark ettim 1 kaç haftadir biraz silinme olmuş sanirim herkeste oluyor
8 ay olmuş benim. İlk 3. ayında biraz silinmeye başlamıştı. Şu an tamamen silinik. 3. ayında Logitech supporta yazmıştım. Yenisini gönderdiler. Takmadım yedek duruyor. https://support.logi.com/hc/tr Ben gibi kozmetik takıntın varsa yazıp istebilirsin. Gönderirler belki.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
G Hub ürünü algılamıyormuş kutu içeriği eksik ve çince şeyler çıkıyormuş G Hub algılamıyorsa sahtedir büyük ihtimalle piyasa fiyatının bu kadar altına satamaz
çinde üretildiği için çıkması normal. g hub konusu büyük ihtimalle defolu mouse olduğu için çakma olduğunu sanmıyorum

federalper

80+ Silver
çinde üretildiği için çıkması normal. g hub konusu büyük ihtimalle defolu mouse olduğu için çakma olduğunu sanmıyorum
Defolu olması ile uygulamasının nasıl bir alakası olabilir algılamıyorsa çakmadır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Defolu olması ile uygulamasının nasıl bir alakası olabilir algılamıyorsa çakmadır
Bir ara razer'ın da çakmasını satıyorlardı S/N si yoktu ve uygulaması algılamıyordu

Bir ara razer'ın da çakmasını satıyorlardı S/N si yoktu ve uygulaması algılamıyordu
Ayrıca doğru bir kutu içeriği bile yok yani sadece çince bir kullanım kılavuzu çıkıyor normal değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
asdasdas dadas
sahte ürün almayın sakın. Konuyu kitleyin ya da düzenleyin bence.

panizher

80+ Silver
Bu arada satici sky tech ve urun yorumu yok o saticinin. Orjinal ola bilir

• Beğen
Reaksiyonlar: john
Top Bottom