Neler Yeni

Yardım samsung a20 PUBG için alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
çok fazla büçem yok samsung a20 almak istiyorum pubg oynuyorum genelde telefon çok ısınırmı kaç fps verir jiroskop olduğu için bu modeli seçtim sizce alınır mı? değerler ne olur

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Hayır alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlmecisi kötü zevk vermez.

Livaković

80+ Silver
çok fazla büçem yok samsung a20 almak istiyorum PUBG oynuyorum genelde telefon çok ısınırmı kaç fps verir jiroskop olduğu için bu modeli seçtim sizce alınır mı? değerler ne olur
4 Yıldır samsung a20 kullanmış birisi olarak bu yorumu yapıyorum telefonunu pubg hzlı eskitir ekstra olarak 15fps alırsın 2019 yılında telefonu bende pubg için almıştım ama ozamanlar pubg o kadar gelişmemişti 30 45 fps alıyordum 2021den sonra 15 fps hep gitti alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 Yıldır samsung a20 kullanmış birisi olarak bu yorumu yapıyorum telefonunu PUBG hzlı eskitir ekstra olarak 15fps alırsın 2019 yılında telefonu bende PUBG için almıştım ama ozamanlar PUBG o kadar gelişmemişti 30 45 fps alıyordum 2021den sonra 15 fps hep gitti alınmaz
2k ya bi arkadaşımdan alcam ucuza geldi de

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
kaç fps verir peki
Kullanan arkadaş yorum yapmış zaten üstelik babam da a20s var bir tık üstü o bile menülerde kasmaya başladı alalı 2 yıl falan oluyor pubg de denildiği gibi 15 fps anca, o da zevk vermez jiroskop falan hikaye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanan arkadaş yorum yapmış zaten üstelik babam da a20s var bir tık üstü o bile menülerde kasmaya başladı alalı 2 yıl falan oluyor PUBG de denildiği gibi 15 fps anca, o da zevk vermez jiroskoptan falan hikaye.
j7 var bende j7den iyidir çok büçem yok zaten 2k ya buldum

Livaković

80+ Silver
j7 var bende j7den iyidir çok büçem yok zaten 2k ya buldum
Telefonda oyun oynarsan samsung cihazlar için konuşuyorum çok hızlı eskitiyor ben şuan a20 kullanmıyorum 3 ay önce telefon değiştim ama kullanırken 2.yılına geldiğinde cihaz hafif kasmalar 3.yılına geldiğinde kasmalar bariz 4.yılı 3 ay önce artık kullanılamaz hale gelmişti ömrü tamamlamaya yakındı kardeşime verdim kardeşim ufak tefek oyunlar oynadığı için kardeşimi memnun ediyor ama sen o cihazla oyun oynamak istersen açtığın anda dropla karşılacaksın dediğim gibi maddi durumun düşük olabilir anlıyorum allah ailene bol kazanç diliyorum ama bu telefonla oyun oynayamazsın direk telefonla oyun oynanmaz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom