Neler Yeni

Samsung Akıllı saat önerisi

onurrbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur BAYRAM
Bütçe
6000
Arkadaşlar selam, samsung galaxy serisinden akıllı saat önerebilir misiniz. Bütçe 6k ya kadar çıkarım. Çok çeşit var, 40 mm 44 mm gibi. Bir de fiyat olarak bazı modeller yeni çıkmasına rağmen fiyatı düşük. Bu yüzden yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Huawei gt4 bak bence samsung saatlerden verileri hem daha gerçekçi hem de pili daha dayanıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

onurrbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur BAYRAM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim telefon samsung, o yüzden uyumlu bir saat olması ilk tercihim.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Benim telefon samsung, o yüzden uyumlu bir saat olması ilk tercihim.
huawei telefon ve huawei saat vardı. Telefondan bildirimi okuyunca saatten siliniyordu. Samsung telefon alınca silinmemeye başladı. Zaten samsung saatler kadar özelliği yok , üstüne böyle uyumsuzluklar olunca sattım bende. Şarjı az gitmesine rağmen daha çok özellik ve daha uyumlu diye samsung galaxy watch 4 almayı düşünüyorum bende

onurrbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur BAYRAM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
huawei telefon ve huawei saat vardı. Telefondan bildirimi okuyunca saatten siliniyordu. Samsung telefon alınca silinmemeye başladı. Zaten samsung saatler kadar özelliği yok , üstüne böyle uyumsuzluklar olunca sattım bende. Şarjı az gitmesine rağmen daha çok özellik ve daha uyumlu diye samsung galaxy watch 4 almayı düşünüyorum bende
Bana bi tık pahalı geldi, çıkış yılına ve özelliklerine rağmen. Bilmem doğru mu düşünüyorum.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bana bi tık pahalı geldi, çıkış yılına ve özelliklerine rağmen. Bilmem doğru mu düşünüyorum.
Özellik olarak galaxy watch 6 dan neyi eksik? Ben ikisini tam araştırmadım. Bi video izlemiştim işteyken, galaxy watch 5den çok az bi özellik farkı olmasına rağmen(işlemci vs. de aynı) fiyatı yüksekti. 2. elde temizi 2-2.5k ya bulunabiliyor diye tercih edeceğim bir saat.

onurrbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur BAYRAM
Özellik olarak galaxy watch 6 dan neyi eksik? Ben ikisini tam araştırmadım. Bi video izlemiştim işteyken, galaxy watch 5den çok az bi özellik farkı olmasına rağmen(işlemci vs. de aynı) fiyatı yüksekti. 2. elde temizi 2-2.5k ya bulunabiliyor diye tercih edeceğim bir saat.
Ram, İşlemci hızı, batarya, benim gözüme çarpan önemli özellikler bunlar. Almışken ileriye yönelik almayı düşünüyorum. İkinci el değil sıfır baktığım için fiyat bana pahalı geldi. Sizin o verdiğiniz fiyatlar için gayet güzel bir cihaz olur tabii.

telefon samsung ise kesinlikle gw6 bak 5 seri güzel değil
Peki classic ile düz arasında sadece bezel var diye 1k ya yakın fazla para vermek mantıklı olur mu? Biliyorum benim tercihim fakat kararsız kalıyorum ve fikirlere ihtiyaç duyuyorum.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Ram, İşlemci hızı, batarya, benim gözüme çarpan önemli özellikler bunlar. Almışken ileriye yönelik almayı düşünüyorum. İkinci el değil sıfır baktığım için fiyat bana pahalı geldi. Sizin o verdiğiniz fiyatlar için gayet güzel bir cihaz olur tabii.
Tabi bütçe varsa galaxy watch 6 daha iyi bir tercih olur

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Feyzullah

Peki classic ile düz arasında sadece bezel var diye 1k ya yakın fazla para vermek mantıklı olur mu? Biliyorum benim tercihim fakat kararsız kalıyorum ve fikirlere ihtiyaç duyuyorum.
bezel için 1k artı verilir bence çok kullanışlı oluyor

onurrbyrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur BAYRAM
bezel için 1k artı verilir bence çok kullanışlı oluyor
Teşekkürler reis, ben de öyle yapayım o zaman. Bir de bu saatin özelliklerinde haritaları görmedim ama, kullanan biri veya bilgisi olan biri söyleyebilir mi, haritalar açılıyor mu bu saatte?

Top Bottom