Neler Yeni

Samsung Amiral Gemisi Telefon Almış Olanlara 6 Ay Amazon Prime Üyeliği Hediye

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
d37hvbaNPjIhWQm91W4ak4NZDSrhI0ZNnZb4_vcihccl_rSeY-eCTT0NdT4jvl2qp91dcNhL5nw0LP_-E6NZMk04DGl-4YsLemHLZlQ_3ueBBo0=s0-d-e1-ft

‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ Kampanyasından, 01.01.2022-31.10.2023 tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilen, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy akıllı telefon modellerinden birini satın alıp etkinleştiren ve [KB1] kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar için geçerlidir.

Samsung Galaxy akıllı telefonlardan birini satın alan ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar 6 ay süre ile sınırlı ve ücretsiz olmak üzere Amazon Prime’dan (Amazon Prime, Prime Video, Prime Gaming) faydalanmaya hak kazanabilecektir.

Tüketicinin, kampanyadan yararlanabilmesi için Samsung Account üzerinde kayıtlı olduğu e-posta adresine gelen linke tıklayarak, açılan sayfadaki gerekli bilgileri doldurup, Amazon Prime üyeliğini aktif etmesi gerekmektedir. Aktif edilen Amazon Prime üyeliği ilk 6 ay boyunca ücretsiz olacaktır. Katılımcıların, iletilen e-posta içerisinde yer alan 6 aylık Amazon Prime üyelik linkini gönderim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde aktif etmesi gerekmektedir. Kampanyaya www.amazon.com.tr websitesi veya Amazon.com.tr Mobile Alışveriş uygulaması üzerinden katılınabilecektir

Mevcut ücretli Amazon Prime üyeliği bulunan kullanıcılar da kampanyadan yararlanabilir. Amazon Prime üyeliğini istediğiniz zaman Amazon Hesabım>Prime üzerinden iptal edebilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye websitesi’ni ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-kampanya-kosullari

Geçerli ürünler: Galaxy S21FE 5G, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy S22 serisi, Galaxy S23 serisi, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4

Maili almayanlar için link;
Kampanyadan yararlanmak isteyen Katılımcılar, Kampanyaya dahil seçili akıllı telefonu satın alım tarihinden itibaren 7 gün içinde https://mena.samsung.com/CampaignFeedback/SamsungCampaign?CAMPID=1877&LANGID=3&COUNTRYID=13 linkindeki formu doldurmalıdır. Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan tüketicilerin kampanya formunda belirttikleri e-posta adreslerine en geç 7 iş günü içinde Amazon Prime üyelik linki gönderilecektir.

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,263
İsim
bilo
Discord
b1l0
Siteden giriş yapamadım, telefondan nereye girmem lazım?
1690992849903.png

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,263
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bana mail olarak geldi oradan linke tıkladım
Hocam ben samsungdan mail almıyorum o yüzden hesaba samsung accounta gireyim demiştim :D Ne yapmam lazım bir fikriniz var mı?

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben samsungdan mail almıyorum o yüzden hesaba samsung accounta gireyim demiştim :D Ne yapmam lazım bir fikriniz var mı?
Mailin en altında böyle bir yazı buldum

"Bu e-posta, e-posta listesine katılmayı talep eden üyelere gönderilmiştir."

Siz bence bir Samsung desteğe yazın

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,263
İsim
bilo
Discord
b1l0

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Mehmet
her modelde geçerli değilmişki şunu başlıkta ilk mesajda belriltin boşuna insaları oyalamayın

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,659
İsim
göksel yurtcan
d37hvbaNPjIhWQm91W4ak4NZDSrhI0ZNnZb4_vcihccl_rSeY-eCTT0NdT4jvl2qp91dcNhL5nw0LP_-E6NZMk04DGl-4YsLemHLZlQ_3ueBBo0=s0-d-e1-ft

‘AMAZON PRIME 6 AYLIK ÜYELİK HEDİYE’ Kampanyasından, 01.01.2022-31.10.2023 tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilen, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy akıllı telefon modellerinden birini satın alıp etkinleştiren ve [KB1] kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar için geçerlidir.

Samsung Galaxy akıllı telefonlardan birini satın alan ve kampanya şartlarını sağlayan katılımcılar 6 ay süre ile sınırlı ve ücretsiz olmak üzere Amazon Prime’dan (Amazon Prime, Prime Video, Prime Gaming) faydalanmaya hak kazanabilecektir.

Tüketicinin, kampanyadan yararlanabilmesi için Samsung Account üzerinde kayıtlı olduğu e-posta adresine gelen linke tıklayarak, açılan sayfadaki gerekli bilgileri doldurup, Amazon Prime üyeliğini aktif etmesi gerekmektedir. Aktif edilen Amazon Prime üyeliği ilk 6 ay boyunca ücretsiz olacaktır. Katılımcıların, iletilen e-posta içerisinde yer alan 6 aylık Amazon Prime üyelik linkini gönderim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde aktif etmesi gerekmektedir. Kampanyaya www.amazon.com.tr websitesi veya Amazon.com.tr Mobile Alışveriş uygulaması üzerinden katılınabilecektir

Mevcut ücretli Amazon Prime üyeliği bulunan kullanıcılar da kampanyadan yararlanabilir. Amazon Prime üyeliğini istediğiniz zaman Amazon Hesabım>Prime üzerinden iptal edebilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye websitesi’ni ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-kampanya-kosullari
bende s9 var hocam amiral gemisi o olurmu

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

serwintes

80+ Silver
kanzi ***** müşteri temsilcisi 36 dk konuştum hiçbir şeyden haberi yok linkleri ben kodladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Got oldu karı sonra dedim ben mi müşteri temsilcisiyim siz mi belli değil diye bide anket istedim 0 i çaktım ins işten atarlar

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
Oo güzel altı ay beleş
Mesaj otomatik birleştirildi:

On saniyede oldu teşekkürler

Top Bottom