Neler Yeni

Samsung CRG5 Monitör aldım. H.O G.O ?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
hocam umarım ghosting yüzünden bilgisayardan bıkmassınız.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Heimlich

80+ Bronze

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Senerr

80+ Bronze
Eğer içinizi rahatlatacaksa bu monitöre standı hariç çok benzettiğim Samsung Odyssey G3'ü 1 yıldan uzun bir süre kullandığımı ve ayarlarını yaptıktan sonra hiçbir sorun yaşamadığımı sana söyleyeyim. Ama ayarsızken blurrdan gözlerim kanamıştı. Ucuza aldıysan H.O diyorum bende G3'ü ucuzken almıştım senin gibi. Açıkçası ucuz bir üründen beklentim yoktu ama beklediğimden iyi geldi. Ben Vatan'dan aldım 3300 TL fiyata kdv ile üstüne 400 TL bindi. :kekw:

Aldığım 144hz versiyonu değil. İki monitöründe kargo ve üretim sürecinde başına bir şeyler gelmediği sürece ghosting harici bir durum ile karşılaşılabileceğini düşünmüyorum.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Aktif kullanıyorum baya iyi,ama monitör 4 bin Ken almıstım
Anladım hocamda fiyatının nasıl artmadığını, tam aksine düştüğünü düşünüyorum .D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer içinizi rahatlatacaksa bu monitöre standı hariç çok benzettiğim Samsung Odyssey G3'ü 1 yıldan uzun bir süre kullandığımı ve ayarlarını yaptıktan sonra hiçbir sorun yaşamadığımı sana söyleyeyim. Ama ayarsızken blurrdan gözlerim kanamıştı. Ucuza aldıysan H.O diyorum bende G3'ü ucuzken almıştım senin gibi. Açıkçası ucuz bir üründen beklentim yoktu ama beklediğimden iyi geldi. Ben Vatan'dan aldım 3300 TL fiyata kdv ile üstüne 400 TL bindi. :kekw:

Aldığım 144hz versiyonu değil. İki monitöründe kargo ve üretim sürecinde başına bir şeyler gelmediği sürece ghosting harici bir durum ile karşılaşılabileceğini düşünmüyorum.
Anladım hocam çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. Ghosting sorununa bakarım gelince yani

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
H.o Odyssey G3 te vardı ama yinede iyi seçenek

Senerr

80+ Bronze
Anladım hocamda fiyatının nasıl artmadığını, tam aksine düştüğünü düşünüyorum .D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. Ghosting sorununa bakarım gelince yani
100 hz monitörler çıktı piyasaya çok fazla. O yüzden fiyatları biraz düştü. Birde dezenflasyona geçiş yapıyor ülke haliyle biraz dolardada düşüş oldu. Hepsi birden yani. Samsung'un fiyatlandırma politikalarıda buna meyilli.

Top Bottom