Neler Yeni

Samsung Evo 970 Plus 1tb 1470tl Amazon Almanya

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Birkan Öztürk
Arkadaşlar laptopum tulpar t7 v25.1 hem laptopta 1 tb yedke bulunsun, hem de kasa alacağım zaman ana ssd m olsun diye ssd almak istiyorum. Yani uzun süre kullanacağım. Laptopta alsam değer mi? Çok ısınır mı?

kaancn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar laptopum tulpar t7 v25.1 hem laptopta 1 tb yedke bulunsun, hem de kasa alacağım zaman ana ssd m olsun diye ssd almak istiyorum. Yani uzun süre kullanacağım. Laptopta alsam değer mi? Çok ısınır mı?
samsung olduğu için çok bir problem çıkacağını sanmam çıksada amazon garantisi var zaten monster bayiine taktırırsan tam garanti olur ssd olarak sorun yaşayacağını sanmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mazhar Ahmet
Ben soğutuculu kullanıyorum. 4 fanlı kasamda 70 derecelere çıkabiliyor ama Samsung yazılımı normal gösteriyor. SSD ekran kartımın altında belki etkisi vardır. Fakat kardeşimin Victus laptopunda kullandığımda da sıcak çalışıyordu.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Ben ssdmi sogutucusuz kullaniyorum. Sogutuculu kullanan da cok yoktur diye dusunuyorum. Kasa ici hava akisi iyiyse sorun olmaz. Ps5 icin kullanacaksan almani tavsiye ederim ama.
Playstation 5'te kullanamaz bu ssdyi. Denetlemeden sonra müsade ettirmeyecek diye biliyorum. Pci express 4.0 ssd almak mecburiyetinde eğer alacaksa.

Pariah

80+
TR'de en ucuzu 1959TL olan M2 SSD amazon almanyadan vergiler dahil 1476TL

TR EN UCUZ LİNKİ

Şu cümle bile özetliyor bir şeyi:
TR'de en ucuzu 1959TL olan M2 SSD amazon almanyadan vergiler dahil 1476TL

Toptan ürün getiren firma bu perkande ithalat ile yarışamıyor .

Değişmeyen gerçek
TR distribütörleri == Keriz avcıları
Bunlardan ürün filan almayın zaten marjları düşük bir sektör bir an önce batsınlar.

Top Bottom