Neler Yeni

Samsung Galaxy A34 için Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerisi

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
Ekran koruyucu için:
Kırılmaz cam mı yoksa jelatin mi alsam emin değilim. Sanırım telefonun kendisinde Gorilla Glass 5 varmış. Ancak her yeni telefona geçtiğimde telefonu daha fazla düşürüyorum. Parmağımı üzerinde çok zorlanmadan kaydırabileceğim, kalite ve fiyat olarak orta noktada olan bir şey önerebilir misiniz?

Kılıf için:
Telefonun yeni olmasından mıdır nedir, elde kayıyor biraz. Ben bunu düşürürüm. Sert olmayan bir kılıf önerir misiniz? Telefonu aşırı kalınlaştırmasın yeterli.

Zexius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Poyraz
Ekran koruyucu için:
Kırılmaz cam mı yoksa jelatin mi alsam emin değilim. Sanırım telefonun kendisinde Gorilla Glass 5 varmış. Ancak her yeni telefona geçtiğimde telefonu daha fazla düşürüyorum. Parmağımı üzerinde çok zorlanmadan kaydırabileceğim, kalite ve fiyat olarak orta noktada olan bir şey önerebilir misiniz?

Kılıf için:
Telefonun yeni olmasından mıdır nedir, elde kayıyor biraz. Ben bunu düşürürüm. Sert olmayan bir kılıf önerir misiniz? Telefonu aşırı kalınlaştırmasın yeterli.
Ekran koruyucu için telefoncuya git kılıf içinde telefoncuya git isteklerini belirt hallederler ama altı üstü bir ekran koruyucu ve kılıf çokta abartmaya gerek yok

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Postac Catsop
Bende a34 kılıf arıyorum var mı öneriniz

Top Bottom