Neler Yeni

Samsung Galaxy A54 Alınır mı? Beklentilerime Göre Alternatif Öneriler Nelerdir?

ipekitten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
ipek
Bütçe
16.000
Merhabalar arkadaşlar şu anki telefonum Huawei P Smart 2019 ve 2019 yılından beri kullanıyorum fakat çok sorun yaşadığım için yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem 15-16bin TL, daha üstüne çıkamam, öğrenciyim. Fakat daha ucuz olsun diye daha kalitesiz bir şey alma gönüllüsü de değilim.

Araştırırken A54 almaya karar vermiştim fakat sonradan aklıma A31 kamerasının sarı çektiği, satürasyon ayarının iyi olmadığı aklıma geldi ve bunla ilgili şikayetlerin sadece o modelde bitmediğini gördüm. Sizce bu bütçeyle A54 almam mantıklı mı yoksa onun yerine önerebileceğiniz başka telefonlar var mı? Şimdiden teşekkürler.

Telefondan beklentilerim: Işık ve renk ayarı iyi olan, gece çekim yapabileceğim kamera, uzun ömürlü şarj. (Suya dayanıklı olması da iyi olur ama elzem değil)
Telefonu kullanma amacım: iletişim, dersler (ödev teslimi, online derslere girme, microsoft office kullanımı), sosyal medya (içerik üretmiyorum), fotoğraf çekmek.

Not: Telefondan oyun vs oynayan bir insan değilim o yüzden bu konuda performansını umursamıyorum. Ayrıca S serisi düşünmüyorum çünkü hem bütçemi biraz aşıyor hem de daha önce Vatan'dan mağazada S20 Fe almıştım ama bozuk çıktı... Aylarca iadesiyle uğraştım. Başka marka istememe sebebim de önceki deneyimlerimin beni tatmin etmemesi.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Çok uzun yıllar kullanılan cihazlar olduğu için BENCE S23FE ye zorlayın.

Parrzival

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Uzun
Hem kendime hem eşime A54 almıştım 1 yılı geçti halen kullanıyoruz. Ne arayüz donuyor ne de işlemcisi kötü ne de pişman olduğumuz herhangi yanı var.. Sırf ben kullanıyorum diye savunuyormuşum gibi algılanmasın, konuyu açan arkadaşın belirttiği kullanım şekli ve ihtiyaçları için fazlasıyla yeterli bi cihaz, hem de almışken diğer tavsiye edilenlerden daha güncel bi cihaz almış olursun.

MythPhantom

80+ Bronze
S23 fe KULLANDINIZ MI BÖYLE KONUŞUYORSUNUZ. Gidin Redmi Kullanın Allah Allah. Tamam En iyi bilen sizsiniz Kullanmadan yorum yapmayınız.!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem kendime hem eşime A54 almıştım 1 yılı geçti halen kullanıyoruz. Ne arayüz donuyor ne de işlemcisi kötü ne de pişman olduğumuz herhangi yanı var.. Sırf ben kullanıyorum diye savunuyormuşum gibi algılanmasın, konuyu açan arkadaşın belirttiği kullanım şekli ve ihtiyaçları için fazlasıyla yeterli bi cihaz, hem de almışken diğer tavsiye edilenlerden daha güncel bi cihaz almış olursun.
Siz o Bütçeye gidip A54 mu alırdınız yoksa İphone 11 mı Hocam.

Parrzival

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur Uzun
S23 fe KULLANDINIZ MI BÖYLE KONUŞUYORSUNUZ. Gidin Redmi Kullanın Allah Allah. Tamam En iyi bilen sizsiniz Kullanmadan yorum yapmayınız.!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz o Bütçeye gidip A54 mu alırdınız yoksa İphone 11 mı Hocam.
Ne kadar süre daha güncelleme alabileceğini ve kullanım ihtiyaçlarımı da hesaba katarak A54.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,398
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom