Neler Yeni

samsung galaxy a72 sıfır mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
utkan karagöz
dün bir telefoncudan 4600 TL'ye sözde sıfır ve orjinal samsung galaxy a72 aldım ancak telefonun arkasında çok küçük bir çizik var ve telefonun yanına hafif bastırınca çok minik bir ses geliyor aıda 64 den telefonun parçalara baktım hepsi aynı ürün orjinal ancak sıfır olmama ihtimali kaçtır?(kutu jelatinliydi açarkende hata yapmadım)

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
dün bir telefoncudan 4600 TL'ye sözde sıfır ve orjinal samsung galaxy a72 aldım ancak telefonun arkasında çok küçük bir çizik var ve telefonun yanına hafif bastırınca çok minik bir ses geliyor aıda 64 den telefonun parçalara baktım hepsi aynı ürün orjinal ancak sıfır olmama ihtimali kaçtır?(kutu jelatinliydi açarkende hata yapmadım)
Sıfır diye satılan tamir görmüş, telefoncu garantililerden olmasın?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Çizik olduğunu söylemişsiniz, geri iade edin derim. Tahminimce almış olduğun sıfır bi' cihaz değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
utkan karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıl garantisi oluyor, açıldığı zaman ise süre başlamış oluyor. Telefoncu içini açtıysa garanti dışı kalmıştır.
samsung destekle irtibata geçtim çizik fabrikasyon hatası olabilirmiş ve telefon sıfırmış sizce telefoncuya götürüyümmü çizik benim için problem teşkil etmiyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
A72 ülkeye geleli daha 1 ay bile olmadı. İkinci else bile 15 günlük falandır ki kutu jelatinli ise sıfırdır.

Paterica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yiğit Arıcı
telefonu götürsen dahi kabul etmeyecektir telefoncu çünkü;
adamın gözünün önünde fark etseydin bunu değişim yapardı ama
adam senin evde çizip çizmediğini bilemez belki düşürdün cihazı bilemem diyecek haklı olarak
böyle sorunlar kullanıcı hatası olarak geçer
samsung da telefoncu da bir şey yapamaz bu durumda
bu şekilde kullanacaksınız mecbur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,479
Üyeler
154,238
Son üye
HasanBeyss