Neler Yeni

Samsung Galaxy Buds FE vs Samsung Galaxy Buds2 vs Soundpeads Capsule3 Pro

Bütçe
1000
Merhaba arkadaşlar. Ben telefon kulaklığı almayı düşünüyorum. Şu an aklımda bu 3 model var. Galiba Buds FE Baslarda Buds 2 Tizlerde iyi imiş. Soundpeads ise orta şekermiş. Buds2 kulaktan düşecek gibi duruyor. Bu beni korkutuyor. Bende Buds FE ile Capsule3 Pro arasında kaldım. Sizce bu kulaklıklardan hangisi daha iyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Buds2 sahibiyim kulağımdan düşmüyor aksine kulağın içine tıpaç gibi giriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Sence hangi kulaklığı almalıyım? Soundpeads olan 1000 ₺, Buds Fe 1200 ₺ ve Buds2 1600 ₺.
Buds2 nin gürültü engellemesi çok iyi bassler felan genel olarak memnunum. diğerleri haakkında yorum yapamam ama güncel en iyisidir buds2 fe yeni çıktı galiba ben olsam onu alırdım.

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Merhaba arkadaşlar. Ben telefon kulaklığı almayı düşünüyorum. Şu an aklımda bu 3 model var. Galiba Buds FE Baslarda Buds 2 Tizlerde iyi imiş. Soundpeads ise orta şekermiş. Buds2 kulaktan düşecek gibi duruyor. Bu beni korkutuyor. Bende Buds FE ile Capsule3 Pro arasında kaldım. Sizce bu kulaklıklardan hangisi daha iyi?
hocam konudan alakasız bütçe 1000 demişssiniz ama buds2 1500 - buds fe 1200 tl bandında
ama önerim buds2 olacaktır bir dönem kullandım ve yılbaşı indirimleri vs gelirse tekrardan almayı düşünüyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam esnek. Buds 2 almaya değer mi? veya Soundpeats mi alsam? Telefonum Samsung A34.

lebron23

80+ Bronze
buds fe yurtdışında 80 dolara satılırken bizde 1200e alabiliyorsun. Soundpeats boşver. Ya buds 2 ya da buds fe.

Genel olarak benzer özellikler. Buds FEyi bir alt model 2023 model araba, Buds 2yi ise 2021 model bir üst model araba gibi düşünebilirsin. İkisi de üzmez ama buds fe kulağı iyi tutar, buds 2 de düşmez.

YazılımKafa

80+ Silver
Buds 2 kullandım. Yaklaşık 8 ay. Oldukça memnun kaldım. Doğru silikonu takınca kulaktan düşme ihtimali nerdeyse yok. Gürültü engelleme güzel çalışıyor. Fiyatına göre gayet iyi. Ses kaliteside güzel. Dokunmatik özellikleri de güzel ve iyi çalışıyor. Bence kesinlikle parasını hakediyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Basslı kulaklığı seviyorum ama Buds2 çift sürücülü olduğu için daha iyi bir derinlik algısı yaratır diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet ömer
buds 2 de kullandım buds pro kullanıyorum güncel olarak buds 2 mikrofon özellikleri de gayet başarılı otobüste vesaire sesleri kesiyor karşı tarafa iletmiyor hatta

Buds2 alacağım en ucuz PttAVM'de var ama orada hiç yorum yapmamışlar. Teknosayı bilmiyorum. Hepsiburadada 1665 ₺.

Alacaktım ama vazgeçtim. Arkadaşlar Bass ve Tizler yanında en iyi ara sesi hangi kulaklık veriyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,307
Üyeler
156,594
Son üye
larkenfos
Top Bottom