Neler Yeni

Samsung Galaxy Tab A7 T507 vs Huawei Matepad 10.4

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Google servislerinin olmayışı sorun değilse Matepad 10.4 daha iyi bir tablet.

Tr_temhA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet efe güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değil. Kirin 810, SD662'den daha güçlü bir işlemci.
Hocam Google servislerinin olmayışı çok sorun çıkartır mı? Kardeşim için bakıyorum. Annemin telefonu da Huawei y6p ve kendi Aurora Store'dan bazı uygulamaları güncelleme yapmıyor hata veriyor vs. Gspace kurdum ordan rahatça kullanılabiliyor Google uygulamaları ama açarken yavaş açıyordu telefondan kaynaklı bir durum mu acaba?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam Google servislerinin olmayışı çok sorun çıkartır mı? Kardeşim için bakıyorum. Annemin telefonu da Huawei y6p ve kendi Aurora Store'dan bazı uygulamaları güncelleme yapmıyor hata veriyor vs. Gspace kurdum ordan rahatça kullanılabiliyor Google uygulamaları ama açarken yavaş açıyordu telefondan kaynaklı bir durum mu acaba?
Kendi Huawei deneyimim yok ama çevremden ya da forumdaki arkadaşlarım arasında kullananlardan çokça şikayet duyuyorum. Bir süre idare ediyormuş, sonra Google mı bir şey yapıyor artık neyse fixleniyormuş çalışmamaya sorunlar çıkarmaya başlıyormuş. Sadece YouTube içinse çok önemli değil alternatif uygulamalar var, daha olmadı tarayıcıdan girme seçeneği var. Ama drive'dır harita'dır ya da diğer önemli servislerdir bunları çok kullanıyorsa sıkıntı yaşayabilir.

Tr_temhA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet efe güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi Huawei deneyimim yok ama çevremden ya da forumdaki arkadaşlarım arasında kullananlardan çokça şikayet duyuyorum. Bir süre idare ediyormuş, sonra Google mı bir şey yapıyor artık neyse fixleniyormuş çalışmamaya sorunlar çıkarmaya başlıyormuş. Sadece YouTube içinse çok önemli değil alternatif uygulamalar var, daha olmadı tarayıcıdan girme seçeneği var. Ama drive'dır harita'dır ya da diğer önemli servislerdir bunları çok kullanıyorsa sıkıntı yaşayabilir.
Hocam drive wp dışında pek bir şeye yarar mı bilmiyorum. Onun dışında zaten Gspace uygulaması sayesinde dedikleriniz kullanılabiliyor galiba yarın annemin telefonundan deneyeceğim. İşlemci konusunda bir yt kanalına baktım dediğiniz gibi nerdeyse 732g den bile iyi performans verdiğini söylüyor.
Son olarak yazılım sorun olmaz ise 10.4 mü alınmalı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Eğer tablet almak vazgeçerseniz imzamdaki Laptop'u tercih edebilirsiniz.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam drive wp dışında pek bir şeye yarar mı bilmiyorum. Onun dışında zaten Gspace uygulaması sayesinde dedikleriniz kullanılabiliyor galiba yarın annemin telefonundan deneyeceğim. İşlemci konusunda bir yt kanalına baktım dediğiniz gibi nerdeyse 732g den bile iyi performans verdiğini söylüyor.
Son olarak yazılım sorun olmaz ise 10.4 mü alınmalı?
Evet, AnTuTu'ya ne kadar güvenirsiniz bilmiyorum ama orada da 720G, 730, 732G civarı bir performans sunuyor.
Bence bu fiyatlarla Huawei mantıklı. O Samsung tablet daha birkaç ay önce 1500 TL'ye satılıyordu, Huawei 10.4 ise 2200 TL'ydi. Şimdi Samsung olmuş 2700 TL Huawei de olmuş 2700 TL. Resmen Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapılmış yani başka türlü bu kurlarla Huawei'nin o fiyata satılması mümkün değil.

Son düzenleme:

Tr_temhA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet efe güneş
Y6P Google sorunu olmayan bir cihazdı diye hatırlıyorum ama yine bir denersiniz.
Evet, AnTuTu'ya ne kadar güvenirsiniz bilmiyorum ama orada da 720G, 730, 732G civarı bir performans sunuyor.
Bence bu fiyatlarla Huawei mantıklı. O Samsung tablet daha birkaç ay önce 1500 TL'ye satılıyordu, Huawei 10.4 ise 2200 TL'ydi. Şimdi Samsung olmuş 2700 TL Huawei de olmuş 2700 TL. Resmen Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapılmış yani başka türlü bu kurlarla Huawei'nin o fiyata satılması mümkün değil.
Yok hocam y6p desteklemiyor. İlginiz için teşekkür ederim.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam 10.4 jak girişi bulunmuyormuş. Dönüştürücülere baktım ama hiç iyi yorumlar yok. Jak girişinin olmaması çok saçma geldi.
Benim de son yıllarda en çok kızdığım şey valla, ufacık jak size ne etti de kaldırdınız? :D
Orijinali pahalıysa Ugreen'in dönüştürücüleri gayet kaliteli oluyor o tarz bir şey almak lazım. Şarjda kullanamama sıkıntısı doğacak tabii de artık idare edilir diye düşünüyorum.

Top Bottom