Neler Yeni

Samsung Galaxy Tab A9 Plus Dokunmatik Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem Karahan
Merhabalar,Geçenlerde Samsung Tab A9 Plus tabletini sipariş ettim ve bugünde elime ulaştı tableti oyun için almıştım oyuna gireyim dedim fakat oyunda switchi hareket ettirirken öbür parmağımla etrafı görmek için sağ sola hareket ettirdiğimde switchi kendiliğinden bırakıyor. Ve bazı sitelerde şarja veya kulaklık takınca bu sorunun düzeldiğini gördüm ve ciddende düzeldi bu yüzden bu sorunu donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum nisan ayında yazılım güncellemesi gelecek sizce tableti iade mi edeyim yoksa nisan ayında ki tab a9 plusa gelecek android 14 güncellemesini mi beklemeliyim siz ne düşünüyorsunuz?

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
kardeşimede alıcaz bu tabletten daha almadık 5000 fiyat bandında bu tablet iyi diye alacağız bizde şimdi bu konuyu görünce dondum biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşimede alıcaz bu tabletten daha almadık 5000 fiyat bandında bu tablet iyi diye alacağız bizde şimdi bu konuyu görünce dondum biraz
güncelleme ile düzelir gibi duruyor bilemem ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncelleme ile düzelir gibi duruyor bilemem ama
Bazı kişilerde bu sorunun yaşanmadığını duydum tam bilemiyorum genellikle sanirim 8/128 modellerinde yaşaniyo diyolar ama belki android 14 güncellemesi alınca düzelebilir bende tam bir şey diyemiyorum

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Fettah Özalp
Bende 64gb modeli var. Jack girişine bir şey takınca sorun ortadan kalkıyor. Bir kulaklığın sadece Jack girişini kesip taktım. Seside duyuyorum hem sorun olmuyor. Böyle yap derim android 14 güncellemesi ile belki düzelir. Umarım beni böyle uzun süre götürür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Burak Sancar
Bende 64gb modeli var. Jack girişine bir şey takınca sorun ortadan kalkıyor. Bir kulaklığın sadece Jack girişini kesip taktım. Seside duyuyorum hem sorun olmuyor. Böyle yap derim android 14 güncellemesi ile belki düzelir. Umarım beni böyle uzun süre götürür.
ben amazondan 1 ay önce aldım android 14 olarak geldi bana dediğiniz sorun ben de yoktu mobil legends ve pubg uzun saatler oynuyorum kasma,donma,drop vs dokunmatik sorunu yaşamadım. Siz de hala bu sorunlar mevcut mudur?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Fettah Özalp
ben amazondan 1 ay önce aldım android 14 olarak geldi bana dediğiniz sorun ben de yoktu mobil legends ve pubg uzun saatler oynuyorum kasma,donma,drop vs dokunmatik sorunu yaşamadım. Siz de hala bu sorunlar mevcut mudur?
evet

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,644
İsim
Hacı
Jack takınca düzeliyor.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,644
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Burak Sancar
onu biliyoruz ama jacklı kullanmak bazen sıkıyor. ama dert etmiyoruz artık konu hortlamış.
yeni üretimlerde sanırım sorun düzelmiş ilk üretimlerin bazılarında bu sorun mevcut size de denk gelmiş. yine de 90 fps mobil legends oynatması işlemci gücü beni tatmin etti tablet çantamla heryere götürüyorum.

Top Bottom