Neler Yeni

Samsung Galaxy TAB S9 FE not tutma deneyimi ve sarj sorunu

sosyolog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
brere verer
Otomatik parlaklıkta kullanıyorum aydınlık sınıf ortamında pil tasarrufu modu açıkken 12 saat civarı ekran süresi alıyorum, hatta zorlasam 15e de çıkar. Ekran kapalıyken şarjı ne kadar gidiyor tam hesaplamadım ama çok tablet kullanan birisi değilim haftada 1 şarja takıyorum, eğer boşta çok şarjı gitseydi böyle kullanamazdım herhalde. Not tutma deneyimi benim işimi görüyor fiyatına göre normal gibi, kasma donma yazilimsal sanırım bi ara oluyodu artık yok
not tutmayı defterle kıyaslarsak ne dersiniz

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Burak
Renk renk kalem tasimiyosun ilk basta zaten bu artı
İlk başlarda zorlaniyordum simdi kocaman renkli tabloları çizebiliyorum, derste canlı olarak hocanın ne dediklerini de yazabiliyorum yani bi sıkıntı yok kasımdan beri falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon satıcısından aldım ben*

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Faruk SAKMAK
s9 plus kullanıyorum aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum. Ders notlarım, dökümanlarım hep tabletin içerisindedir. Şarj sorunu bende yok olsa da en fazla 1 1.5 saat içinde hızlı şarj ile kolayca şarj edebiliyorsun. Şarj sorunu var diyenleri muhtemelen oyun vs oynadıklarından kaynaklıdır. Ben oyun oynamıyorum sadece not tutmak, okuma yapmak, video , film izlemek için kullanıyorum o yüzden şarj sorunu hiç yaşamadım diyebilirim. Kaleminde gecikme var evet ama bunu ben izlediğim bir videodaki kişi değinince fark ettim , rahatsız edecek kadar bir gecikme yok. Kalem kullanım deneyimi bence fazlasıyla tatmin edici, hafızası da rakiplerine göre iyi ve sd kart desteğinin olması çok güzel. Bunların dışında soracağın bir şey varsa yanıtlayabilirim.

doğru ekran koruyucu ile kullanınca defterden farkı yok o hissi gerçekten veriyor. Kalemi çok uzun süre kullansan da normal kalemlerin verdiği parmak ağrılarını yapmıyor kesinlikle

sosyolog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
brere verer
s9 plus kullanıyorum aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum. Ders notlarım, dökümanlarım hep tabletin içerisindedir. Şarj sorunu bende yok olsa da en fazla 1 1.5 saat içinde hızlı şarj ile kolayca şarj edebiliyorsun. Şarj sorunu var diyenleri muhtemelen oyun vs oynadıklarından kaynaklıdır. Ben oyun oynamıyorum sadece not tutmak, okuma yapmak, video , film izlemek için kullanıyorum o yüzden şarj sorunu hiç yaşamadım diyebilirim. Kaleminde gecikme var evet ama bunu ben izlediğim bir videodaki kişi değinince fark ettim , rahatsız edecek kadar bir gecikme yok. Kalem kullanım deneyimi bence fazlasıyla tatmin edici, hafızası da rakiplerine göre iyi ve sd kart desteğinin olması çok güzel. Bunların dışında soracağın bir şey varsa yanıtlayabilirim.

doğru ekran koruyucu ile kullanınca defterden farkı yok o hissi gerçekten veriyor. Kalemi çok uzun süre kullansan da normal kalemlerin verdiği parmak ağrılarını yapmıyor kesinlikle
Çok teşekkür ederim hocam çok güzel açıklamışsınız. Sizde tabi s9 plus var işlemcisi vs. s9 fe'ye göre daha iyi.

sosyolog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
brere verer
Konuyu okuyan arkadaşlar olursa onlara bir bilgi olsun. Çok kaynakta LCD ekran oled'e göre daha kötü olmasına rağmen lcd ekranın göz sağlığı için (ki dolayısıyla okuma yapmak için) daha iyi olduğunu söylüyor. OLED daha üstün bir teknoloji ve çok açıdan kıyaslanmaz fakat sürekli okuma yapacaksanız lcd ekrana yönlenmeniz iyi olabilir.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
Taha Efe
Konuyu okuyan arkadaşlar olursa onlara bir bilgi olsun. Çok kaynakta LCD ekran oled'e göre daha kötü olmasına rağmen lcd ekranın göz sağlığı için (ki dolayısıyla okuma yapmak için) daha iyi olduğunu söylüyor. OLED daha üstün bir teknoloji ve çok açıdan kıyaslanmaz fakat sürekli okuma yapacaksanız lcd ekrana yönlenmeniz iyi olabilir.
Hocam birsey soracam Allah nasip ederse bende yakın zamanda bu tableti alacağım

Ana amacım Okulda not alma ders çalısma daha sonra mezun olunca İsimin ilk 1 2 yılında is amaçlı kullanma.

Oyun ana amacım değil. (Arada bir hafif oyunlar olabilir)

Sizce tablet nasıl? Siz aldınınız mı? Performansı ne kadar gider,nasıldır?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,846
Üyeler
152,344
Son üye
jushilker
Top Bottom