Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung M7 43 İnch 4K monitör 7451₺

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hocam ps5 te kullanırken futbol oyunlarında topta çok ghosting oluyor mu? Maçlarda vs. hissettiriyorda.
Oyun modu kapalı, titreşim önleme otomatik, yanıt süresi standart şekilde en az ghosting olduğunu düşünüyorum. Eğer diğer ayarları açtıysan bir de kapatıp dene. Ben bu şekilde gayet mutlu mesut kullanıyorum. Öyle rahatsız edici bir ghosting yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

film ve dizilerde pc masasındaki mesafede nasıl görünür

birde pc de oyun için alınmaz sanırım
pc masası için büyük gelebilir. benim masam biraz geniş olduğu için çok sorun olmuyor ama sadece ps5 için kullanıyorum. Pc için 32 inç monitörüm var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Oyun modu kapalı, titreşim önleme otomatik, yanıt süresi standart şekilde en az ghosting olduğunu düşünüyorum. Eğer diğer ayarları açtıysan bir de kapatıp dene. Ben bu şekilde gayet mutlu mesut kullanıyorum. Öyle rahatsız edici bir ghosting yok.

pc masası için büyük gelebilir. benim masam biraz geniş olduğu için çok sorun olmuyor ama sadece ps5 için kullanıyorum. Pc için 32 inç monitörüm var.
Teşekkürler hocam, sağ olasın👍🏼😇

Güncel olarak kullanıyorum. Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

Genel bilgi vermek gerekirse,
Akıllı monitör olması büyük avantaj. iptv ile televizyon olarak bile kullanılabilir. Monitör 60hz VA panel ve bir miktar ghostingi var. Pc için almayı düşünen varsa tavsiye etmem çünkü vsync veya freesync yok. Ben ps5 ile kullanıyorum çok memnunum.
askı aparatı şunu almayı düşünüyorum sorun olmaz galiba ya da önerisi olan varmı askı aparatı hareketlide olur

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Setupım bu şekilde merak eden varsa.

20240517_231607.jpg

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
hocam samsung monitör kodu

UPXUF(2023 model) UUXUF(2022) mi ?​

upxuf bendeki

Hareketlilerinden kullandım. 5 senedir kullanıyordum ama artık eklem yerleri iyice gevşedi. Monitör çok fazla sallanıyor diye kendi ayağına geçtim. sırasıyla, 24 inç, 34inç(21:9), 27inç, 32 inç monitörler kullandım o ayak ile. Hiç birinde bir sıkıntı yaşatmadı. Ama dediğim gibi bir süre sonra eklem yerleri çok gevşiyor ve ömrünü dolduruyor. Uzun ömürlü olması için bu tarz hareketsizlere bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,447
Üyeler
142,736
Son üye
kixib74925
Top Bottom