Neler Yeni

Samsung Odyssey G4 27 inç IPS 240Hz Monitör VISA Karta 5.700 TL

tRoya06

80+
Hocam memnun musun ? nasıl bir monitör cs2 fps oyunları ve film için aldım deneyiminiz nasıl ?
Merhaba, hayırlı olsun. Üründe ölü pixel, ghosting falan çıkmadı. Pivot özelliği ve monitör menüsünden yapılabilenleri çok beğendim açıkçası. Oyunlarda henüz deneyimleyemedim ama film ve video izledim, renkler olsun, görüntünün yırtılmadan akışı olsun beni cezbetti. Bu fiyata daha iyisi yoktur sanırım.

Merhaba, hayırlı olsun. Üründe ölü pixel, ghosting falan çıkmadı. Pivot özelliği ve monitör menüsünden yapılabilenleri çok beğendim açıkçası. Oyunlarda henüz deneyimleyemedim ama film ve video izledim, renkler olsun, görüntünün yırtılmadan akışı olsun beni cezbetti. Bu fiyata daha iyisi yoktur sanırım.
Sizede hayırlı olsun bu gece indirim vardı 4999 TL fiyata aldım 240hz başka IPS monitör bulamadım aynı fiyata g4 seriside gördüğüm kadarı ile iyi olan bir seri fiyatına göre.

shypien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Aydın
Hala devam etmektemi acaba premium var ama fiyat düşmüyor

tRoya06

80+
Sizede hayırlı olsun bu gece indirim vardı 4999 TL fiyata aldım 240hz başka IPS monitör bulamadım aynı fiyata g4 seriside gördüğüm kadarı ile iyi olan bir seri fiyatına göre.
G3 ve G5 te fazlaca olan olumsuz yorumlardan dolayı bende tereddüt etmiştim ama boşunaymış, iyi ki almışız :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,691
Üyeler
141,874
Son üye
mert369
Top Bottom