Neler Yeni

Samsung öğrenci indirimi yapılmıyor

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Ahmet Yıldırım
Samsung öğrenci indirimi için tc ve e devlet barkod numarası istiyor. Bunları istediği ekranda (mobilde) herhangi bir şeyle etkileşim yapamıyorum ne tc ne kod girebiliyorum. Bilgisayarda yapınca bilgileriniz doğrulandı diyor başka sayfaya atıyor bi bakıyorum indirim yok. Yapabilen varsa tablet fiyatlarını gönderebilir mi?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
İnternetteki fiyat ile çok fark olmuyor hatta bazı ürünler için internetteki diğer satıcıların fiyatları daha uygun hocam. Olmuyorsa başka yerlere bakın bence

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetteki fiyat ile çok fark olmuyor hatta bazı ürünler için internetteki diğer satıcıların fiyatları daha uygun hocam. Olmuyorsa başka yerlere bakın bence
Herkes %20 indirim falan yazıyor baya yüksek bir miktar. S7 fe alacaktım 10k normalde %20 ise 8k oluyor. 4 gb tablete olabildiğince az para vermek istiyorum ama olmuyor. Niye %20 yazıyor peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kişi yok mu üni okuyan?

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Herkes %20 indirim falan yazıyor baya yüksek bir miktar. S7 fe alacaktım 10k normalde %20 ise 8k oluyor. 4 gb tablete olabildiğince az para vermek istiyorum ama olmuyor. Niye %20 yazıyor peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kişi yok mu üni okuyan?
%20lik olay yok diye biliyorum hocam. Bu konuda bazı ürünlerin fiyatları var Bi bak uygun gelirse araştırırsın

Top Bottom