Neler Yeni

Samsung S20 FE alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
GöktuğAKSULAR
Arkadaşlar bu günlerde babama telefon bakıyoruz Gündelik iş için WhatsApp , Telegram , Twitter kullanıyor oyun vs oynamıyor Kendisi Vivo vs gibi telefonlara bakıyordu bende araştırırken S20 FE ile denk geldim normal S20'den özellik olarak düşük fakat yine de harika geldi özellikleri sizce alınır mı ? 10500 TL bütçemiz var telefon önerisi alabilirim.

şahin doğan

80+ Platinum
Alınır.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
1500tl ek bütçe çıkıp realme gt2 daha iyi olur diye düşünüyorum. s20fe de iyi.

Vanestic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
güzel telefon bende kullanmıştım bi aralar 120 hz ekranıyla gayeti iyi.Ama büyük telefon daha minimalist telefonlar var.iPhone bakmanızı öneririm se 20(şuan kullandığım) mesela bataryası ne kadar düşük,ekranı küçük olsa da gayet kaliteli bence başta zaten kamerası performansı donma kasma vs hiç yaşamadım tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
GöktuğAKSULAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel telefon bende kullanmıştım bi aralar 120 hz ekranıyla gayeti iyi.Ama büyük telefon daha minimalist telefonlar var.iPhone bakmanızı öneririm se 20(şuan kullandığım) mesela bataryası ne kadar düşük,ekranı küçük olsa da gayet kaliteli bence başta zaten kamerası performansı donma kasma vs hiç yaşamadım tavsiye ederim.
Merhaba ayıptır söylemesi ailecek biraz büyüğüz s20 fe denediğimiz zaman elimizde kayboluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1500tl ek bütçe çıkıp realme gt2 daha iyi olur diye düşünüyorum. s20fe de iyi.
Evet daha iyi özellik fakat Samsung kısmında bir amiral gemisi var açıkçası

Top Bottom