Neler Yeni

Yardım Yenilenmiş S20 FE alınır mı

Kbıbuy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yok yok
Easycepten samsung s20 fe alınır mı?
1-Telefon alınır mı?
2-Easycepten alınır mı?
Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim iyi forumlar iyi ramazanlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet TAN
Easycep'ten telefon alıp da memnun kalanı görmedim. Yani internette zaten aldığı için memnun kalıp yorum yapacak birini bulamazsın ama çevremde almış olan 2 arkadaş da şu an THH'nin cevabı bekliyor.

Kbıbuy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yok yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Easycep'ten telefon alıp da memnun kalanı görmedim. Yani internette zaten aldığı için memnun kalıp yorum yapacak birini bulamazsın ama çevremde almış olan 2 arkadaş da şu an THH'nin cevabı bekliyor.
Peki nerden alınır?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Efecan
1-Telefon alınır mı?
2-Easycepten alınır mı?
easyceple pek aram yok hocam sıfırı ile arasındaki fiyat farkları ne oluyor aradakine değermi bilgi vermemişsiniz

şahin doğan

80+ Platinum
Alma amacın taksit ile almak değilse 2. el al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tay
1-Telefon alınır mı?
2-Easycepten alınır mı?
bunları alacağına başka cihazlar bak 10k civarı bütçeni söylersen öneride bulunurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray
Çok kısa cevap vermem gerekirse alınmaz. Easycep'ten ben de telefon aldım, memnun kalmadım. Özellikle satarken beni çok uğraştırdı, tavsiye etmiyorum o sebeple.

Kbıbuy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yok yok
kamera-işlemci-batarya hangisi senin için daha önemli
Batarya en önemlisi kullandığım malum telefonu günde 1000 kere şarja takmaktan bıktım.
Sonra işlemci gayet yeterli olsun.
Kamera önemli değil.
Bu arada max taş çatlasın 19k ya kadar önerebilirsin.15k civarı kesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tay
samsung galaxy a34 fiyatına göre 2 eksi yanı var tasarım ve 25w şarj android 17 ye kadar güncelleme alacak
poco f4 işlemcisi güçlü fiyatına göre tek eksi yani kamerası diğerlerine göre geride
tecno camon 20 pro 5g ve tecno camon 20s pro 5g her yönüyle dengeli sadece tecno dan yana çekingen varsa bilemem ama öneririm
eğer çıkabilirsen samsung galaxy a54 veya realme gt2 öneririm bu iki cihaz da dengeli ürünler a54 ün tek eksi yanı 25w şarj bence yavaş ama güzel cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya en önemlisi kullandığım malum telefonu günde 1000 kere şarja takmaktan bıktım.
Sonra işlemci gayet yeterli olsun.
Kamera önemli değil.
Bu arada max taş çatlasın 19k ya kadar önerebilirsin.15k civarı kesin.
işlemci ve batarya poco f4 de gayet iyi ve fiyatı da 13500 civarı sıfırı
kamera ile işin yoksa f4 alabilirsin ama kamera da olsun dersen tecnolara bak derim işlemci az kısılır ama dengeli olur cihaz
tecno gücenmem bilmem dersen realme gt2 var
samsunglar da güzel bataryaları iyi gider ama 25 .ok hızlı şarj etmez ve kutudan çıkmıyo şarj cihazı tek kablosu çıkıyo diğerlerinde böyle bişe yok

yd cihaz düşünürsen de ben 13800 e mi 13t aldım amiral gemisi bi cihaz güzel ama tabi kayıt işi var xiaomi alman lazım diğer markalar pek yok yd işinde sana kalmış

Az daha çıkarsan direkt mistore dan poco x6 pro alk 17k sanırım fiyatı işlemci batarya ekran şarj hepsi en iyilerinden tek eksi yanı kamera uzun yıllar götürür seni

Son düzenleme:
Top Bottom