Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Berat
Neden çözülemesin? Ben bir ürün sipariş etmişim ama hala kargoda değil. Saat 14:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir şeklinde bir ibare mevcut internet sitesinde. 3 Gündür takip ediyorum ürün satışta ve stok var gözüküyor. Ekran görüntülerini aldım tutuyorum. En geç 30 gün içinde ürünü bana teslim etmek zorundalar. Etmezler ise dolandırıcılık suçundan şikayette bulunma hakkı doğuyor tüketiciye.
Aradim sordum arkadaslar önümüzdeki haftaya kadar beklememi belirttiler. Actirdigim kayita bakan ekip öyle cevap vermiş önümüzdeki hafta gelişme olmazsa bizimle iletisime geçin dediler tedarik sürecindeymiş.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Valla kadın saçma sapan konuştu stok anlık geliyor gidiyor dedi. Şu an için stok yok dedi. Valla bir ton saydım sövdüm, hayır şimdi öncesinde aldığım s22 plus ekran koruyucu, kılıf hepsine iade açtım mecbur. Ahlaksızlar mediamarkt cfo'su almanken kolaydı ona yazıp hallettiriyorduk sorun yaşayınca adamda alman çalışma ahlakı vardı şimdi tüm ekip türk yazsak da sonuç alınmaz. Üzücü ülkede müşteriye verilen hizmetin bu kadar düşük olması üzücü. Neyse ben s23 fe siparişi geçtim artık annemin fazlasıyla işini görecektir diye düşünüyorum. Ama en çok o fiyata bulduğum spigen kılıfı iadeleyeceğim için üzülüyorum :D
Kadın musteri hizmetlerindekiler cidden öyle.Bakalim 1ay icerisinde tedarik etmek zorundalar.Koskoca mediamarkt 4 5gündür satılan telefonun stogunu kontrol edemiyorsa benim sorunum değil.Kılıfı ne kadara almıştınız bu arada?S22plus spiegen kiliflarından bahsediyorsaniz evet ucuz.

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Gökalp Yentür
Kadın musteri hizmetlerindekiler cidden öyle.Bakalim 1ay icerisinde tedarik etmek zorundalar.Koskoca mediamarkt 4 5gündür satılan telefonun stogunu kontrol edemiyorsa benim sorunum değil.Kılıfı ne kadara almıştınız bu arada?S22plus spiegen kiliflarından bahsediyorsaniz evet ucuz.
kılıf 186 tl ye aldım. Normalde benim s23 ultra için aynı model kılıfına spigen'in 900 tl ye yakın para vermiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden çözülemesin? Ben bir ürün sipariş etmişim ama hala kargoda değil. Saat 14:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün, saat 14:00 sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir şeklinde bir ibare mevcut internet sitesinde. 3 Gündür takip ediyorum ürün satışta ve stok var gözüküyor. Ekran görüntülerini aldım tutuyorum. En geç 30 gün içinde ürünü bana teslim etmek zorundalar. Etmezler ise dolandırıcılık suçundan şikayette bulunma hakkı doğuyor tüketiciye.
Yok orası öyle siz çözersiniz her türlü ama mediamarkt tarafı thh'ye kadar kılını kıpırdatmaz. Stok gelmesini bekleyecek arkadaşlara sabır diliyorum, inşallah bana denk gelen mh sorumlusu bilgisizdir de bana yanlış aksettirmiştir.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
kılıf 186 tl ye aldım. Normalde benim s23 ultra için aynı model kılıfına spigen'in 900 tl ye yakın para vermiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok orası öyle siz çözersiniz her türlü ama mediamarkt tarafı thh'ye kadar kılını kıpırdatmaz. Stok gelmesini bekleyecek arkadaşlara sabır diliyorum, inşallah bana denk gelen mh sorumlusu bilgisizdir de bana yanlış aksettirmiştir.
1723124104995.png
bu kılıftan bahsediyorsunzu büyük ihtimalle.Bu kılıfın kötü yanı kamera kısmı açık olduğ için telefon rengi belli ediyor.O yüzden nasipse telefon gelince ben s23 plus kılıf almış olurum diye düşünyorum.Onlarda böyle bir şeyyok
1723124158538.png

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Gökalp Yentür
Alıntıyı görüntülebu kılıftan bahsediyorsunzu büyük ihtimalle.Bu kılıfın kötü yanı kamera kısmı açık olduğ için telefon rengi belli ediyor.O yüzden nasipse telefon gelince ben s23 plus kılıf almış olurum diye düşünyorum.Onlarda böyle bir şeyyok
Alıntıyı görüntüle
23 plus'ın arka dizaynı ile 22 plus'ın ki örtüşmüyor o yüden ikisinin kılıfı birbirine olmaz.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
23 plus'ın arka dizaynı ile 22 plus'ın ki örtüşmüyor o yüden ikisinin kılıfı birbirine olmaz.
Nasıl ya?S22 plusun kılıflar o kadar kötü ki.Şeffaf alsam sararacak.Şeffaf almasam spigen kılıflarda ki kamera bölgesinde ki yeşil renk sırıtacak.
1723124725413.png
kamerabölgesi uyumludeğilmiş evet.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Hiçbir gelişme yok inanılmaz. Tüm maaşı verdiğim telefon hazırlanıyor kısmında kaldı, geleceğide şüpheli

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Bende s23 var. 1 yıl oldu alalı çok çok memnunum. Neden böyle düşündüğünü yazar mısın ?
5 senedir s9+ kullanıyorum. taş gibi telefon. adam samsung almayın diyor muhtemelen samsung j5 falan kullandı daha önce ondan samsung almayın diyor.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Hiçbir gelişme yok inanılmaz. Tüm maaşı verdiğim telefon hazırlanıyor kısmında kaldı, geleceğide şüpheli
Pardon hazırlanıyor değilmiş direkt sadece sipariş verildi diyo xd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,795
Üyeler
156,387
Son üye
yunusemrw12
Top Bottom