Neler Yeni

Samsung s23 mü s24 mü

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Bütçe
40000
Merhaba dostlar yeni bir samsunga geçmeye düşünüyorum bütçe maks 40 ama s24le s23 arasinda çok bir fark yok gibi aradaki farka değermi yoksa s23mü almaliyim eger çok değicek bir şey yoksa s23 düşünüyorum ama şunuda ekliyim telefonu uzun süre kullanmayi dusunuyorum yani s25 çiksa hemen degistirmiyecegim 3 4 sene kullanirim muhtemelen öneriniz nedir hangisini tercih etmeliyim

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Tayfun Yılmaz
Merhaba dostlar yeni bir samsunga geçmeye düşünüyorum bütçe maks 40 ama s24le s23 arasinda çok bir fark yok gibi aradaki farka değermi yoksa s23mü almaliyim eger çok değicek bir şey yoksa s23 düşünüyorum ama şunuda ekliyim telefonu uzun süre kullanmayi dusunuyorum yani s25 çiksa hemen degistirmiyecegim 3 4 sene kullanirim muhtemelen öneriniz nedir hangisini tercih etmeliyim
Hocam ben S23 kullanıyorum ve bence sana tavsiyem en güncel olanı kullanmaktır.S24 daha mantıklı bir seçim olacaktır.Çünkü her ne kadar özellikler aynı da olsa daha optimize olur yeni modeller.Mesela kamerayı örnek vereyim.Kamera özellikleri aynı ama S24 daha optimize olduğundan daha güzel çekimler yapıyor.Ve biliyorsundur ki telefonun yan tasarımları değişti, bence daha güzel oldu.Fiyat farkı da pek olmadığından S24 bence daha mantıklı.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Furkan Enes Kaplan
Hocam ben S23 kullanıyorum ve bence sana tavsiyem en güncel olanı kullanmaktır.S24 daha mantıklı bir seçim olacaktır.Çünkü her ne kadar özellikler aynı da olsa daha optimize olur yeni modeller.Mesela kamerayı örnek vereyim.Kamera özellikleri aynı ama S24 daha optimize olduğundan daha güzel çekimler yapıyor.Ve biliyorsundur ki telefonun yan tasarımları değişti, bence daha güzel oldu.Fiyat farkı da pek olmadığından S24 bence daha mantıklı.
s24 hem yapay zeka destekli geliyor

maury

80+
Hali hazırda A51'im var 3 yıldır kullanıyorum en az 1,5 sene daha gideri var. S serisini buna göre kıyasla. Yani 2 seneden telefon eskimiyor. Güncel olmuyor en fazla.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende öyle düşünmüştum ama yapay zeka s23ede gelicekmiş galiba doğrumu

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam bende öyle düşünmüştum ama yapay zeka s23ede gelicekmiş galiba doğrumu
Geldi hatta ama ben güncellemedim.
Ben şahsen Exynos almam, alıp memnun kalanı daha görmedim. O yüzden uzun zamandır Samsungdan uzak dursam da Snapdragon olduğu için S23 almıştım. Yine de herkesin kendi kararı 😀

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk

Ben şahsen Exynos almam, alıp memnun kalanı daha görmedim. O yüzden uzun zamandır Samsungdan uzak dursam da Snapdragon olduğu için S23 almıştım. Yine de herkesin kendi kararı 😀
Neden guncellemediniz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam exynosdan çok anlamadigimdan samsung calisanina sormustum sadece biraz fazla isiniyo dedi ama snapdragon gen 2den biraz daha hizliymis galiba ama oda s23 halen alinir dedi

Neden guncellemediniz hocam

Hocam exynosdan çok anlamadigimdan samsung calisanina sormustum sadece biraz fazla isiniyo dedi ama snapdragon gen 2den biraz daha hizliymis galiba ama oda s23 halen alinir dedi
Forumdada bu zamana kadar exynosa hep kötü yorum gördum zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,967
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom